M.Šoblinskas: „Kviečiu visus, kad ateitų, palaikytų mus lemiamose rungtynėse”

M.Šoblinskas: „Kviečiu visus, kad ateitų, palaikytų mus lemiamose rungtynėse”

 

Šeštadienį, 18.30 val., Marijampolės „Sūduva“ namie priims Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus. „Kviečiu visus mūsų sirgalius ateiti, palaikyti lemiamose rungtynėse. Stengsimės pademonstruoti gražų ir gerą futbolą“, – Futbolo.TV sakė sūduviškis Marius Šoblinskas. 26-erių saugo nuomone, rungtynės su čempioniško žaidimo nedemonstruojančiu „Ekranu“ – lemiamos, kovojant dėl „SMScredit.lt A lygos“ medalių.

„Ekranas“ čempioniško žaidimo nedemonstruoja

– Mariau, kaip ruošiatės rungtynėms su „Ekranu“?

– Treniruočių turėjome ne per daugiausiai… Šiuo metu – rungtynių ciklas. Žaidėme kas keletą dienų. Daugiau dėmesio skirdavome atsigavimui. Apie „Ekraną“ detaliau kalbėsime penktadienį.

– Prieš tai žaidėte šeštadienį ir antradienį. Jėgų dvikovai su panevėžiečiais užteks?

– Manau, turėtų.

– Kokį įspūdį palieka šiemetinis „Ekranas“?

– Jis šiame sezone žaidžia banguotai. Kartais – gerai, bet būna, kad ir netikėtai pralaimi. Šiemet panevėžiečių žaidimas – nečempioniškas.

– Jums su Panevėžio komanda šiame sezone sekasi?

– Taip. Paskutinį kartą laimėjome, tačiau prieš tai namie patyrėme nesėkmę. Dabar – bus matyti šeštadienį.

– Praėjusiame mače varžovus nugalėjote lengviau, nei tikėtasi – 3:1. Vieną įvarčių įmušei ir pats. Ar įmanoma pakartoti tokią sėkmę?

– Pamatysime šeštadienį. Tačiau norime ir stengsimės tai padaryti.

– Namų sienos padės?

– Žinoma. Žaisti prie savų žiūrovų visada maloniau. Smagu, kai sirgalių kuo daugiau. Kviečiu visus, kad ateitų, palaikytų mus lemiamose rungtynėse. Stengsimės pademonstruoti gražų ir gerą futbolą.

 

Lemiama kova dėl medalių

– Šiuo metu turite 52 taškus ir nuo trečiojoje vietoje esančio „Ekrano“ atsiliekate keturiais. Vis dar pagalvojate apie medalius?

– Žinoma. Kol turėsime teorinių galimybių, tol mąstysime. Tikrai nenusileisime. Kovosime iki galo.

– Kiek tai realu?

– Net nežinau… Sunku vertinti. Tačiau liko ketverios rungtynės, visko gali būti.

– Pastaraisiais metais „Sūduva“ buvo nuolatinė A lygos prizininkė. Ar šiemet Marijampolės komandai būtų skaudu likti be medalių?

– Taip, žinoma. Šiemet prisidėjo stipresnių komandų. Gerokai į priekį žengė Klaipėdos „Atlantas“. Manau, šiemet kautis dėl medalių buvo sunkiau. Bet nieko – dar pakovosime.

– Ar šeštadienį vyks lemiama kova dėl apdovanojimų?

– Taip. Jei laimime, dar „užsikabinsime“. Jei pralaimėsime, turbūt paleisime „Ekraną“ į priekį. Tačiau tikrai kovosime.

Pralaimėjimą „Trakams“ lėmė prastas nusiteikimas

– Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Druskininkų Hermio“ taurės aštuntfinalio rungtynėse pralaimėjote „Trakams“. Kas atsitiko?

– Nežinau. Turbūt nesėkmę lėmė netinkamas nusiteikimas. Į aikštę nežengėme kovingos nuotaikos, o „Trakai“ – užsivedę.

– Ar nesėkmė paveikė komandą?

– Žinoma, nuotaikos – ne pačios geriausios. Tačiau viską pamatysime po rungtynių su „Ekranu“.

– Nepatekimas į ketvirtfinalį – labai skaudus?

– Be abejo. Apmaudu ir tai, kad sumažėjo galimybės žaisti kitų metų UEFA Europos lygos kvalifikaciniame turnyre. Juolab, pralaimėjome LFF I lygos komandai, o to daryti negalima. Tai – negerai, bet čia futbolas.

Tikisi sezoną pabaigti be traumų

– Iki rugpjūčio šio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ žaidei viename mače. Dabar išsigydei traumas ir rungtyniauji nuolat. Kaip jautiesi?

– Nenoriu nieko sakyti, bet tikiuosi, kad šį sezoną baigsiu be traumų. Dabar viskas atrodo gerai.

– Nuo rugpjūčio Lietuvos čempionate įmušei keturis įvarčius ir atlikai du rezultatyvius perdavimus. Pavyko greitai pasiekti gerą formą?

– Iš tikrųjų, po patirtos traumos reikėjo daug laiko, kad atsigaučiau. Grįžus į aikštę, pasisekdavo įmušti. Tai ir komandos nuopelnas. Pasižymėjau, bet kiti padėjo tai padaryti.

– Ekipa ne tik padeda mušti įvarčius, bet ir, nežaidžiant vartininkui Pavelui Davidovui, patiki komandos kapitono raištį. Malonu?

– Pasitikėjo ne komandos draugai, o treneris. Jis uždėjo tą raištį. Tai – malonu, bet, manau, komandoje yra ir vertesnių.

Kalbėjosi Giedrius Vaitkevičius, futbolo.tv