Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

 

ekranas logo„Smscredit.lt A lygos“ čempionatas pasiekė finišo tiesiąją ir komandoms atėjo laikas pademonstruoti geriausią žaidimą ir didžiausią pergalių troškimą. Spalio 5 dieną „Arvi“ futbolo arenoje jėgas išmėgins turnyrinės lentelės kaimynai – Marijampolės „Sūduvos“ ir Panevėžio „Ekrano“ klubai. Mačo pradžia 18 valandą 30 minučių.

 

Tie, kas atvykti į stadioną galimybės neturės, susitikimą galės stebėti LRT kanalu arba futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.

 

Prizininkų pakylos siekiantys „Sūduvos“ ir „Ekrano“ klubai šeštadienio rungtynes pasitiks vienodai prastos nuotaikos. LFF „Druskininkų Hermio“ taurės varžybose marijampoliečiai pralaimėjo I lygos „Trakų“ komandai, o „Ekranas“ nusileido „Šiauliams“ ir pasitraukė iš kovos dėl šalies taurės. Taigi artėjėjantis mačas bus puiki proga reabilituotis prieš komandos gerbėjus.

 

Tai bus ketvirtasis Marijampolės ir Panevėžio klubų susitikimas šiame sezone. Per pirmuosius tris mačus abi komandos iškovojo po pergalę bei kartą sužaidė lygiosiomis. Paskutiniame tarpusavio mače „Sūduva“ iškovojo pergalę ir nutraukė keletą metų trukusią nelaimėtų rungtynių seriją Panevėžyje.

 

„Ekrano“ futbolininkai turi ne vieną pavojingai atakos smaigalyje žaisti galintį futbolininką. Rezultatyviausias komandos žaidėjas yra 11 įvarčių pelnęs Arsenijus Buinickis. Daug svarbių įvarčių pelnė patyrusių žaidėjų trijulė – Giedrius Tomkevičius ( 6 įvarčiai ), Vitalijus Kavaliauskas ( 6 įvarčiai ) ir Egidijus Varnas ( 5 įvarčiai ).

 

„Ekrano“ ir „Sūduvos“ dvikova turės lemiamą intrigos dydžiui kovoje dėl trečiosios vietos. Šiuo metu 4 taškais „Sūduvą“ lenkiantys panevėžiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau ir turi daug geresnę startinę poziciją. Vis dėlto pergalė šeštadienio rungtynėse leistų „Sūduvai“ svajoti apie medalius ir 2013 – ųjų metų Lietuvos čempionate.

 

Kviečiame atvykti ir palaikyti Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus. Mačas vyks šeštadienį, spalio 5 dieną, 18 valandą 30 minučių.