„Sūduva” ir „Ekranas” sužaidė be įvarčių

„Sūduva” ir „Ekranas” sužaidė be įvarčių

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Marijampolės „Sūduva” – Panevėžio „Ekranas”

 

84′ V.Slavickas pašalintas iš aikštės

 

„Sūduva”: D.Bartkus, D.Isoda ( 86′ M.Kdouh ), V.Bagdanavičius ( 26′ T.Snapkauskas ), M.Ugge, P.Bašič, M.Šoblinskas, K.Chvedukas, V.Baranovskij, A.Brokas ( 60′ P.Kiselevskis ), N.Valskis, T.Radzinevičius.

„Ekranas”: K.Timofejevas, E.Girdvainis, R.Pilotas ( 55′ V.Slavickas ), A.Susnjar, L.Čerkauskas, D.Norvilas, E.Baranauskas, M.Andelkovič ( 81′ E.Tamulevičius ), A.Vertelis, A.Ribokas ( 60′ L.Narbutas ), A.Buinickij.

 

 

Į „Sūduvos” komandos startinę sudėtį rungtynėms su „Ekranu” sugrįžo smulkias traumas išsigydęs Tomas Radzinevičius.

 

Pirmasis šių rungtynių kėlinys buvo absoliučiai lygių varžovų dvikova. Jautėsi ir rungtynių svarba – abu klubai su kamuoliu elgėsi itin atsargiai, žaidė lėtai ir ilgą laiką nesukūrė progų įmušti. Daugiausiai įtampos prie vartų kildavo po standartinių padėčių.

 

Pirmojo kėlinio viduryje „Sūduvos” treneriams teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje traumą patyrusio Vilmanto Bagdanavičiaus aikštėje pasirodė Tomas Snapkauskas.

 

Pavojingiausioje „Sūduvos” atakoje pirmajame kėlinyje dalyvavo Audrius Brokas bei Karolis Chvedukas. Pirmasis futbolininkas iš aikštės gilumos į baudos aikštelę kirtusiam K.Chvedukui, kurio smūgis galva skriejo visiškai greta virpsto.

 

Antrajame rungtynių kėlinyje svečiams pavyko dar labiau numušti varžybų tempą ir neleisti „Sūduvai” žaisti jai parankaus greito žaidimo.

 

84 rungtynių minutę Vaidui Slavickui už grubią pražangą prieš Karolį Chveduką buvo parodyta antra geltona kortelė ir „Ekrano” gynėjas buvo pašalintas iš aikštės.

 

Tai dar labiau pakeitė situaciją aikštėje ir iki tol atidžiai gynęsi panevėžiečiai visiškai užsidarė savo aikštės pusėje. Tiesa, „Sūduvos” ekipa atakuoti stengėsi gana skubokai ir tai lėmė didelį kiekį techninio broko.

 

Taigi marijampoliečiams per likusį laiką nepavyko persversti rezultato savo naudai. Toks rezultatas, be jokios abejonės, buvo naudingesnis šiuo metu trečią užimančiai „Ekrano” komandai.