Lietuvos U-19 rinktinė įveikė bendraamžius iš Suomijos

Šį sekmadienį OLYMPUS DIGITAL CAMERALietuvos U-19 rinktinė žaidė atrankos į Europos vaikinų iki 19 metų čempionatą rungtynes. Lietuvaičiai savo jėgas Alytuje išmėgino rungtynėse prieš bendraamžius iš Suomijos.

Šių rinktinių susitikimas baigėsi rezultatu 3:0 Lietuvos futbolininkų naudai. Pirmą įvartį pelnė 29 minutę pasižymėjęs Domantas Šimkus, pirmo kėlinio pabaigoje persvarą padigubino Donatas Šėgžda, o 90 minutę rezultatą įtvirtino Klaidas Janonis.

Marijampolės „Sūduvos” žaidėjas Edvinas Puzara rungtynėse prieš suomius į aikštę žengė po keitimo. Marijampolietis 85 minutę pakeitė vieno iš įvarčių autorių Domantą Šėgždą. Edvinas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą Klaidui Janoniui.

Lietuvos U-19 rinktinei tai buvo trečios atrankos į Europos čempionatą rungtynės. Pirmose lietuvaičiai 0:2 nusileido norvegams, o po kelių dienų 0:0 sužaidė su Škotija.

Per tris rungtynes iškovoti keturi taškai leido lietuvaičiams patekti į kitą atrankos į Europos U-19 čempionato etapą.