„Sūduva U-18” patyrė pirmą pralaimėjimą Elitinėje lygoje

Rungtynių teisėjas – Ugnius Veprauskas

Kauno „Spyris U-18” 3-0 Marijampolės „Sūduva U-18”

51′ [1-0] A. Lisauskas

61′ [2-0] P. Pažėra

82′ [3-0] K. Neverdauskas

Marijampolės „Sūduva U-18” rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: R. Mikalainis, T. Klimavičius, M. Kardokas, M. Radzevičius, E. Dubickas, S. Rekašius, E. Ulevičius, M. Kiškėnas, A. Černius, I. Mekhrabov, Kar. Žukauskas.

Pirmos 15 minučių klostėsi vangiai. Didžioji dalis žaidimo vyko aikštės viduryje, smūgių link vartų nebuvo. Pirmoji pavojinga proga 20 minutę kilo prie „Sūduvos” vartų. Kauno „Spyrio” futbolininkas smūgiavo iš toli, smūgį atmušė Remigijus Mikalainis, tačiau atmušė tiesiai prieš save ir kauniečių žaidėjui, bet jo smūgis skriejo virš vartų.

22 minutę Markas Kardokas savo baudos aikštelės prieigose perėmė kamuolį ir perdavė jį Edgarui Dubickui. „Sūduvos” puolėjas atsidūrė vienas prieš vieną su „Spyrio” gynėju, tačiau E. Dubicko smūgis nebuvo stiprus ir tikslus.

30 minutę Markas Kardokas sulaukė perdavimo iš komandos draugo ir atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau jaunojo puolėjo smūgį atmušė vartininkas.

38 minutę vienas prieš Remigijų Mikalainį išbėgo „Spyrio” puolėjas, bet „Sūduvos” vartininkas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo komandą.

Per pirmą kėlinį nei vienai komandai įmušti nepavyko.

51 minutę „Spyrio” žaidėjas Ainas Lisauskas gavo perdavimą iš komandos draugo ir būdamas tiesiai prieš vartus iš maždaug 11 metrų atstumo smūgiavo tiksliai ir išvedė „Spyrį” į priekį.

Po 10 minučių į „Sūduvos” vartus krito dar vienas įvartis. Greitos atakos metu „Spyrio” žaidėjas prasiveržė dešiniuoju kraštu, perdavė kamuolį į baudos aikštelę Povilui Pažėrai, kuris nuginklavo marijampoliečių vartininką.

82 minutę po puikaus komandos draugo perdavimo „Spyrio” žaidėjas Kasparas Neverdauskas gavo puikų perdavimą iš komandos draugo ir išbėgo vienas prieš „Sūduvos” vartininką. Remigijui Mikalainiui komandos išgelbėti nepavyko ir marijampoliečiai praleido trečią įvartį.

Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0 Kauno „Spyrio U-18” naudai. Tai buvo pirmas marijampoliečių pralaimėjimas po 8 pergalių iš eilės.