Lietuvos rinktinės pergalių seriją nutraukė Slovėnija

Šį vakarą Vilniuje, LFF stadione, Lietuvos nacionalinė rinktinė žaidė trečio turo rungtynes atrakoje į 2016 metais vyksiantį Europos futbolo čempionatą. Po dviejų pergalių iš eilės lietuvaičiai patyrė pralaimėjimą. Aikštės šeimininkai nusileido Slovėnijos futbolo rinktinei rezultatu 0:2.

Įvarčius į lietuvių vartus 33 ir 37 minutėmis pasiuntė Slovėnijos rinktinės puolėjas Milivoje Novakovič. Antro kėlinio metu Lietuvos rinktinės futbolininkai stengėsi atakuoti daugiau, nei pirmame, tačiau įvarčių įmušti taip ir nepavyko.

Marijampolės „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas rungtyniavo nuo pat rungtynių pradžios ir buvo pakeistas 75 minutę. Per praleistą laiką aikštėje K. Chvedukas buvo „užsidirbo” geltoną kortelę.

Po trijų turų Lietuvos rinktinė yra surinkusi 6 taškus ir atrankos į Europos čempionatą E grupėje užima trečią vietą.

Kitas atrankos rungtynes lietuvaičiai žais lapkričio 15 dieną išvykoje prieš Šveicarijos nacionalinę futbolo rinktinę.