Būsimas varžovas: FK „Trakai”

Būsimas varžovas: FK „Trakai”

fk_trakai

Po nacionalinių rinktinių pertraukos į Lietuvos stadionus sugrįžta „Smscredit.lt“ A lygos batalijos. Marijampolės „Sūduva“ šį ketvirtadienį Vilniuje susitiks su FK „Trakai“ ekipa. Tai bus XXXI turo rungtynės kuriose tarpusavyje žaist pretendentai į A lygos prizininkus.

 

Marijampolės „Sūduva“ praėjusiame ture turėjo sunkumų rungtynėse prieš „Šiaulius“. Marijampoliečiai du kartus atsilikinėjo, tačiau rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą iš iškovojo sunkią pergalę rezultatu 2:4. Po du įvarčius „Sūduvai“ pelnė saugai Marius Šoblinskas ir Giorgio Russo. Tuo tarpu „Trakai“ praėjusio turo rungtynėse nusileido čempionų vardą beveik užsitikrinusiems „Žalgirio“ futbolininkams. „Trakams“ nesėkmingai sužaidus 6 minučių atkarpą ir per ją praleidus 3 įvarčius atsitiesti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0 „Žalgirio“ naudai.

 

Rungtynės ketvirtadienį bus paskutinė „Sūduvos“ ir „Trakų“ tarpusavio akistata. Šiame sezone komandos susitiko jau tris kartus. Pirmo rato susitikimas Marijampolėje nesėkmingai susiklostė aikštės šeimininkams. „Trakai“ sugebėjo 94 minutę įmušti įvartį ir atimti taškus iš marijampoliečių. „Sūduva“ pirmas rungtynes Marijampolėje pralaimėjo rezultatu 0:1. Antro rato varžybos Vilniuje buvo labai permainingos, tačiau pergalingos „Sūduvai“. „Sūduviečiai“ rezultatu 3:4 įveikė „Trakus“. Trečio rato rungtynės ir vėl vyko Marijampolėje. Šį kartą nei vienai komandai įmušti nepavyko ir rungtynės baigėsi taikiai rezultatu 0:0.

 

Šio sezono „Trakų“ lyderiai statistikos grafose – Vytautas Lukša ir baltarusis Dzimitrij Koub. Būsimų varžovų puolėjas D. Koub yra rezultatyviausias žaidėjas komandoje ir varžovų vartininkus „nubaudė“ 10 kartų. Vytautas Lukša yra daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas ne tik „Trakų“ ekipoje, tačiau ir visoje lygoje. Jis komandos draugams asistavo 11 kartų.

 

Ketvirtadienio rungtynėse tiek „Trakai“, tiek „Sūduva“ turės nuostolių dėl praėjusiame ture gautų kortelių. Marijampoliečių gretose neišvysime 6 geltonas korteles susirinkusio Mariaus Šoblinsko, o „Trakų“ komandai padėti negalės Tadas Labukas, kuris rungtynėse prieš „Žalgirį“ buvo nubaustas raudona kortele.

 

Rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Trakų „Trakų“ vyks ketvirtadienį, 17 valandų 30 minučių, LFF stadione, Vilniuje.

 

Komandų akistatą transliuos televizijos kanalas LRT Kultūra ir portalai internete: alyga.lt ir futbolo.tv.