Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje palaužė estus

Vėlų ketvirtadienio vakarą baigėsi Europos futbolo čempionato atrankos rungtynės Vilniuje. Lietuvos futbolo federacijos stadione lietuvaičiai šventė sunkią pergalę prieš Estijos nacionalinę futbolo rinktinę. Rungtynės baigėsi minimalia Lietuvos futbolininkų persvara rezultatu 1:0.

Rungtynės Vilniuje prasidėjo apylygiu žaidimu, komandos žaidė apylygiai apsikeisdamos atakomis. Antrojo kėlinio pradžioje estai užspaudė lietuvaičius jų aikštės pusėje, tačiau aikštės šeimininkai atlaikę varžovų spaudimą įmušė įvartį. 76 minutę Mindaugas Panka smūgiavo iš toli, bet varžovų vartininkas kamuolį atmušė prieš save. Pirmas prie kamuolio suskubo Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas Deivydas Matulevičius, kuris perdavė kamuolį Sauliui Mikoliūnui, o šis galva nukreipė kamuolį į vartus.

Marijampolės „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir aikštėje nepasirodė.

Kitas Europos futbolo čempionato atrankos rungtynes Lietuvos futbolininkai žais šį sekmadienį Vilniuje prieš Slovėnijos futbolininkus.