„Sūduva U-18” iškovojo dar vieną pergalę Elitinėje lygoje

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Ugnius Veprauskas

FK „Sūduva” U-18 2-0 FM Vilnius U-18

32′ [1-0] E. Dubickas

84′ [2-0] E. Dubickas

Startinė marijampoliečių sudėtis: R. Mikalainis, M. Kiškėnas, E. Dubickas, Kęs. Žukauskas (83′ D. Plikis), Kar. Žukauskas, M. Radzevičius, S. Rekašius (73′ L. Lietuvninkas), M. Kardokas, E. Cikanavičius (59′ E. Ulevičius), T. Klimavičius, A. Černius.

Pirmos 20 rungtynių minučių vyko apylygiai, nei viena komanda neturėjo didelio pranašumo ar šimtaprocentinių progų įvarčiui įmušti.

28 minutę pavojingai galva smūgiavo Markas Kardokas. Karolis Žukauskas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiausiai iš visų iššoko M. Kardokas, bet jo smūgis skriejo virš vartų.

Po minutės pavojų prie vilniečių vartų sukūrė Eitvydas Cikanavičius. Saugas baudos aikštelės krašte suklaidino vieną gynėją ir smūgiavo greta virpsto.

32 minutę Mangirdas Radzevičius skersavo kamuolį iš krašto į baudos aikštelę, bet kamuolį ranka sustabdė FM Vilnius gynėjas. Už šį veiksmą teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Edgaras Dubickas.

Baigiantis pirmam kėliniui persvarą padidinti galėjo Tadas Klimavičius, kurio smūgį iš maždaug 35 metrų atstumo vartininkas tik palydėjo akimis, tačiau kamuolys atsimušė į virpstą.

Po pirmo kėlinio marijampoliečiai pirmavo rezultatu 1:0.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie keletą kartų pavojingai smūgiavo iš toli, tačiau rimtų šansų sušvelninti rezultatą neturėjo.

66 minutę iš maždaug 16 metrų atstumo į vartus smūgiavo Markas Kardokas. „Sūduvos” U-18 puolėjo smūgį atmušė varžovų vartininkas.

78 minutę po keitimo į aikštę išbėgęs Lukas Lietuvininkas savo atkaklaus spaudimo dėka išmušė kamuolį iš FM Vilnius gynėjų, pirmas prie kamuolio suskubo Erikas Ulevičius, kurio smūgį atmušė vartininkas, o pakartotinas L. Lietuvininko smūgis vienu lietimu buvo netikslus.

84 minutę Edgaras Dubickas greitos atakos metu išbėgo vienas prie vilniečių vartininką, apžaidė jį ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Rungtynės baigėsi dar viena „Sūduvos” jaunųjų futbolininkų pergale rezultatu 2:0.