LFF taurė prieš finalą atkeliavo į Klaipėdą

LFF taurė prieš finalą atkeliavo į Klaipėdą

img_1686

 

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę paskutinius penkerius metus iškovojusiam Vilniaus „Žalgiriui“ teko su trofėjumi išsiskirti – šis iškeliavo į Klaipėdą.

 

Po ilgos pertraukos būtent uostamiestyje vyksianti finalo dvikova išaiškins, ar vilniečiai šeštą kartą iš eilės, ar Marijampolės „Sūduva“ bent metams taps taurės savininkais.

 

Istorinis trofėjus iš LFF prezidento Edvino Eimonto rankų trečiadienį išvyko su asmeniniu vairuotoju – ir su „Ollex“ pagalba atkeliavo tiesiai į Klaipėdos miesto savivaldybę, kur ją priemė meras Vytautas Grubliauskas.

 

„Kviečiu į šią nuostabią futbolo fiestą, manau, kad kova bus verta finalo ir tikrai nepasigailėsite“, – sakė V. Grubliauskas.

 

Mero kabinete taurė neužsibus – trofėjus bus prieinamas iš arti visiems Klaipėdos gyventojams bei svečiams prekybos centre „Akropolis“.

 
Paskutinį kartą Klaipėdoje taurės finalo rungtynės vyko prieš 21 metus. Tuomet „Žalgiriui“ taurės iškovoti nepavyko – pergalę šventė Kauno „Inkaras-Grifas“.

 

2016 metų sezono LFF taurės finalas įvyks rugsėjo 25 dieną Klaipėdos miesto stadione nuo 14 val. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket“.