Laukia kautynės su „riteriais”

Laukia kautynės su „riteriais”

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo mėgėjų žvilgsniai nukryps į Marijampolės „Arvi” maniežą.  18 val. prasidės, ko gero, centrinės III-iojo pirmenybių turo rungtynės, kuriose susitiks praeito čempionato medalininkai –„Sūduvos” ir „Trakų” ekipos.

 

 

Abi komandos neblogai startavo ir šiemetiniame A lygos čempionate, per pirmuosius du turus pasiekė po pergalę bei sužaidė lygiosiomis, tad nieko nuostabaus, kad rikiuojasi greta viena kitos turnyrinės lentelės viršuje.

 

 

„Trakų” ekipa  nuo pat savo debiuto A lygoje 2014 metais užsirekomendavo kaip viena stipriausių Lietuvos futbolo ekipų. Apie tai byloja ir pasiekti rezultatai – debiutiniame sezone iškovota ketvirtoji vieta, o po to du metus iš eilės „Trakai” bandė konkuruoti su „Žalgiriu” dėl čempionų titulo ir du kartus pelnė sidabrą.

 

 

Palyginus su praeitu sezonu, „Trakai” neteko kelių svarbių žaidėjų – Izraelyje karjerą tęsia rezultatyviausias pernai metų žaidėjas Nerijus Valskis, Artiomas Gurenka perėjo į „Sūduvos” gretas, nematome ir atraminio saugo pozicijoje žaidusio Jevgenijaus Zasavičio. Savo ruožtu, yra ir naujų veidų, bene žinomiausias iš jų –  Valdemaras Borovskis, praeitais metais nemažai prisidėjęs prie sėkmingo Jonavos klubo žaidimo. Komanda pasipildė ir jaunais žaidėjais – Svajūnu Čyžu iš „Panevėžio”, Dariumi Kazubovičiumi, praeitą sezoną praleidusiu Latvijoje. Įdomus naujokas ekipoje – kolumbietis Pedro Barrios.

 

 

Praeitų metų akistatos tarp „Sūduvos” ir „Trakų” vyko permainingai. Sezono pradžioje jose buvo pranašesni „Trakų” futbolininkai, įveikę marijampoliečius pirmajame ir antrajame ratuose. Trečiajame rate Marijampolėje šeimininkams pavyko įveikti varžovus, tačiau pastarieji atsirevanšavo vėliau. Paskutinės tarpusavio rungtynės baigėsi lygiosiomis. Tad galima teigti, kad pernai trakiškiai buvo gana nepalankus varžovas „Sūduvai”. Tiesa, savotišką revanšą pasiekėme LFF taurės 1/8 finalo rungtynėse, kuomet laimėta stambiu rezultatu – 4:0, bet rezultatas toli gražu neatspindi rungtynių atkaklumo ir įtampos.

 

 

Kaip minėjome, šiose pirmenybės abi komandos startavo panašiai – jų sąskaitose po 4 taškus. Beje, ir rungtyniauta su tais pačiais varžovais – „Jonava” ir „Stumbru”. Tiesa, komandų žaidimo stilius akivaizdžiai skyrėsi. „Trakų” ekipa per pirmąsias dvejas rungtynes nepraleido į savo vartus nė vieno įvarčio, tačiau ir varžovų vartininką įveikė tik vieną kartą. Tuo tarpu „Sūduva” puolė kur kas efektyviau – 5 tikslūs smūgiai, bet ginantis problemų neišvengta – 4 praleisti įvarčiai.

 

 

 

Kviečiame ketvirtadienį visus marijampoliečius ir miesto svečius į „Arvi” futbolo maniežą, kur nuo 18 valandos stebėsite pirmaujančių čempionato komandų rungtynes. Žiūrovų laukia įdomybės – galimybė įsiamžinti su komandos trofėjais, konkursai ir … puikus futbolas!