„Sūduvos” atstovai – rinktinėse

„Sūduvos” atstovai – rinktinėse

Visuomet smagu, kai į mūsų klubo žaidėjus bei trenerius dėmesį atkreipia įvairių nacionalinių bei jaunimo rinktinių treneriai. Kovo pabaigoje Europoje (ir ne tik) vyks nacionalinių rinktinių batalijos kovoje dėl vietos 2018 metų PČ finale, kai kurios rinktinės žais ir kontrolines rungtynes.

 

 

Be abejo, didžiausias Lietuvos futbolo mėgėjų dėmesys nukreiptas į nacionalinę rinktinę, kurios kovo 26-ąją laukia nelengvas , bet įdomus išbandymas Londone, pasaulio čempionato atrankos rungtynėse prieš Anglijos rinktinę.

 

 

Nacionalinės rinktinės treniruočių stovykla prasidės ateinantį pirmadienį, kovo 20-ą dieną Čekijoje, kur kovo 22-ąją dieną Lietuva žais kontrolines rungtynes prieš Čekijos rinktinę. Smagu, jog į nacionalinės rinktinės gretas pakviesti trys Marijampolės „Sūduvos” atstovai – rinktinės trenerių kolektyvo senbuviu drąsiai vadintinas Audrius Ramonas, aštriai ir rezultatyviai pirmenybėse rungtyniaujantis Vaidas Slavickas bei vienas stabiliausių ir aktyviausių mūsų ekipoje Ovidijus Verbickas.

 

 

Lietuvos U-21 rinktinė irgi nepoilsiaus, o išnaudos susidariusią progą ir sužais dvejas kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Baltarusijos (03.25) ir Latvijos (03.28). Į U-21 rinktinės stovyklą yra kviečiami irgi trys „Sūduvos“ atstovai – Giedrius Matulevičius, Deividas Šešplaukis ir Rokas Lekiatas.

 

 

Tolima kelionė laukia mūsų komandos legionieriaus Radanfaho Abu Bakro. Jis pakviestas atstovauti Trinidado ir Tobago rinktinei, kuri PČ atrankos varžybose namie, Port of Spain mieste susitiks su Panamos (03.24) ir Meksikos (03.28) rinktinėmis.

 

 

Dėmesio iš Gabono rintinės trenerių susilaukė ir dar vienas mūsų komandos „legionierių“ – Henris Ndongas. Jis pakviestas į Gabono rinktinę, kuri sužais kontrolines rungtynes prieš kitą Afrikos komandą – Gvinėją.

 

 

Džiaugiamės ir linkime sėkmės šiems „Sūduvos” kolektyvo nariams!