Rungtynių žiūrovams – dar vienas „Joma“ konkursas

Rungtynių žiūrovams – dar vienas „Joma“ konkursas

Pirmojo „Joma“ konkurso dalyviai.Ketvirtadienį į rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Trakų“ atvykę žiūrovai turės galimybę vėl išbandyti laimę mūsų komandos techninio rėmėjo – sporto aprangų gamintojo „Joma“ – konkurse. Geriausiai pasirodžiusio dalyvio vėl laukia 30 eurų vertės čekis „Joma“ prekėms įsigyti.

 

Pirmasis žaidimas buvo surengtas per sezono atidarymo rungtynes su „Jonava“. Tuomet pirmasis konkurso dalyvis buvo išrinktas prieš rungtynes, kai keletas žiūrovų turėjo galimybę pademonstruoti kamuolio žongliravimo galva sugebėjimus. Geriausiai atrankoje sekėsi „Sūduvos“ gerbėjui Rimvydui, sugebėjusiam kamuolį pamušti galva 8 kartus.

 

Dar du dalyviai buvo išrinkti per rungtynių pertrauką.

 

Konkurso metu trims vyriškiams teko spirti kamuolį nuo aikštės vidurio šoninės linijos link – nugalėtoju turėjo tapti tas, kurio spirtas kamuolys sustos arčiausiai linijos. Tai reiškė, kad jėga ir futbolo technika nepadės, reikia bandyti nuspėti, kiek stipriai paridenti kamuolį, kad šis nekirstų šoninės linijos, o sustotų kuo arčiau jos.

 

Paaiškėjo, kad tai nėra itin paprasta. Dalyvio Dariaus spirtas kamuolys sustojo tolokai nuo linijos, Rimvydas kamuolį pasiuntė už linijos, o geriausiai pasirodė „Sūduvos“ aktyviausiųjų aistruolių „Sūduvos Sakalų“ atstovas Lukas, kuriam ir atiteko pirmasis „Joma“ prizas.

 

Šią savaitę konkurse dalyvaus net 5 dalyviai, o vienas jų vėl bus išrinktas prieš rungtynes. Tad kviečiame visus, atvykusius į „Arvi“ futbolo maniežą kiek anksčiau prieš rungtynes, nepraleisti progos ir išbandyti savo jėgas atrankoje!

 

Jei nepavyks, bandykite rungtynių pertraukos pradžioje, kai bus renkamas dar vienas dalyvis!

 

Susitikime „Arvi“ manieže ketvirtadienį 17 val. 30 min. (rungtynių pradžia – 18 val.)!