„Kauno Žalgirio“ treneris: „Mus dukart pervažiavo traukinys“

„Kauno Žalgirio“ treneris: „Mus dukart pervažiavo traukinys“

„Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Johnatanas McKinstry po antrojo didelio pralaimėjimo „Sūduvai“ dar kartą pripažino, kad Marijampolės komanda jo auklėtiniams yra tiesiog per galingas varžovas.

„Sūduva“ turi geresnius žaidėjus ir yra geresnė komanda. Mes turime gal tik 1-2 jaunus žaidėjus, į kuriuos „Sūduva“ galėtų pasižvalgyti galvodama apie ateitį. Niekas nepasikeitė nuo praeitų rungtynių, žaidėjai negali užaugti per keletą dienų. „Sūduvos“ žaidėjai yra patyrę profesionalai, gerai atliekantys savo darbą, – sakė šiaurės airis. – Esame labai nusivylę pirmuoju praleistu įvarčiu. Mes išmušėme kamuolį nuo vartų, o tada – vienas perdavimas galva ir įvartis. Galėjome sužaisti geriau ir kitose situacijose, kuriose praleidome įvarčius, ypač – paskutinį. Tačiau tai ir lemia žaidėjų kokybė, kurios mums trūksta. Šiandien buvo bloga diena futbolui žaisti, net „Sūduvai“. Visą dieną lijo, aikštė – klampi, tačiau, kai turi tokių patyrusių žaidėjų, gali su tuo susitvarkyti.“

Treneris teigė, kad jo komanda su sėkmės pagalba gal ir galėtų pasipriešinti „Sūduvai“ per atskiras rungtynes, tačiau marijampoliečiai du kartus tiesiog neleido kauniečiams apie tai net pagalvoti.

„Tokiose rungtynėse gal kartais gali sėkmingai sukovoti per kokias nors taurės turnyro rungtynes, – kalbėjo J. McKinstry. – Tačiau kai varžovai taip pasitiki savimi, kai komanda tiesiog skrieja vydamasi Vilniaus „Žalgirį“, ji yra lyg traukinys. Jis mus pervažiavo du kartus iš eilės. Mūsų jauniems žaidėjams tai yra gera pamoka, kuri bus naudinga kitą sezoną. Patikėkite manimi, mūsų žaidėjai atidavė viską, ką galėjo, tačiau šiandien „Sūduva“ buvo geresnė komanda.“

Spalio 17-ąją marijampoliečiai išvykoje susitiks su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!