V. Čeburinas: „Aikštėje darėme tai, ką mums reikėjo daryti“

V. Čeburinas: „Aikštėje darėme tai, ką mums reikėjo daryti“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės išvykoje prieš „Kauno Žalgirį“ 5:1 džiaugėsi, kad komanda neleido varžovams primesti savo pageidaujamo žaidimo stiliaus ir privertė pačius varžovus derintis prie „Sūduvos“.

„Varžovai norėjo primesti savo žaidimo braižą nuo pirmųjų minučių, tačiau mes viską pasukome savo naudai ir darėme aikštėje tai, ką mes norėjome daryti. Plano įmušti kuo daugiau įvarčių nebuvo, buvo tik planas laimėti rungtynes, – ramiai mačą analizavo „Sūduvos“ strategas. – Taip, aikštė buvo klampi, įmirkusi, tačiau ji tokia pati buvo abiems komandoms.“

Treneris negalėjo nepagirti ir 3 įvarčius pelniusio neseniai prie komandos prisijungusios Josipo Tadičiaus.

„Visada smagu, kai žaidėjas atlieka savo darbą. Gerai, kai tas, kuris turi užbaiti atakas, tai daro gerai. Vis dėlto reikia pasakyti, kad įvartis – visos komandos nuopelnas“, – tvirtino V. Čeburinas.

Po rungtynių treneris vėl buvo paklaustas ir apie galima „Sūduvos“ įsitraukimą į kovą dėl A lygos čempiono titulo.

„Mes atliekame savo darbą ir siekiame kiekvienose rungtynėse pasiekti vienintelį tikslą – pelnyti 3 taškus. O kas bus toliau, laikas parodys“, – nedaugžodžiavo treneris.

Spalio 17-ąją marijampoliečiai išvykoje susitiks su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!