J. Tadičius: „Įvarčiai pridės pasitikėjimo savimi“

J. Tadičius: „Įvarčiai pridės pasitikėjimo savimi“

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Josipas Tadičius A lygoje pirmąjį įvartį medžiojo trejas rungtynes, per kurias į aikštę žengė po keitimų. Trečiasis bandymas pavirto tikru įvarčių fejerverku – į „Kauno Žalgirio“ vartus kroatas įmušė triskart.

Kaune 30-metis puolėjas į aikštę žengė 58 min., kai pakeitė Ernestą Veliulį. Jau 72 min. legionierius po Vaido Slavicko perdavimo kamuolį neatremiamu smūgiu pasiuntė po kauniečių vartų skersiniu, 79 min. Ovidijaus Verbicko buvo išvestas vienas prieš vieną su šeimininkų vartininkui ir nepaliko jam vilčių, o 90 min. pasinaudojo Pauliaus Janušausko perdavimu ir pelnė trečiąjį įvartį.

„Tai buvo labai sunkios rungtynės labai klampioje aikštėje, tačiau iškovojome 3 taškus. O tai ir yra priežastis, kodėl žaidžiame, – po rungtynių sakė J. Tadičius. – Aš jaučiuosi puikiai, tikrai yra puiku žengti į aikštę po keitimo ir įmušti 3 įvarčius. Įgijau daugiau pasitikėjimo savimi ir tai yra gerai.“

Kroatas neišskyrė nei vieno savo pelnyto įvarčio ir teigė, kad svarbiausia yra komandos pergalė.

„Man visi trys įvarčiai vienodai malonūs, – šypsojosi „Sūduvos“ puolėjas. – Komandoje yra gera atmosfera, visi vaikinai puikūs, tad smagu prisidėti. „Sūduva“ laimėjo jau 7 rungtynes iš eilės, turime ir toliau taip kovoti.“

Apie tolimas galimybes šį sezoną J. Tadičius taip pat nebuvo linkęs svarstyti.

„Žinome tikslą, bet einame nuo vienų rungtynių prie kitų. Antradienį laukia kitos rungtynės, kurias vėl reikės laimėti. Jos dabar yra svarbiausios“, – sakė kroatas.

Spalio 17-ąją marijampoliečiai išvykoje susitiks su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!