Sezonas prasidėjo pralaimėjimu

Sezonas prasidėjo pralaimėjimu

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Marijampolės „Sūduva” – Gargždų „Banga”

68′ [ 0 – 1 ] Aurelijus Staponka

 

„Sūduva”: D.Bartkus, M.Kovačevič, M.Ugge, G.Urba, M.Činikas, P.Kiselevskis ( 79′ M.Kdouh ), K.Chvedukas, V.Baranovskij, G.Russo ( 26′ A.Brokas ), M.Andelkovič ( 70′ A.Vaskela ), T.Radzinevičius.

 

„Banga”: S.Arshiev, K.Urbaitis, A.Dolzhenko, M.Gudauskas, A.Butkus, S.Shevchuk, M.Khablov, A.Epifanov, D.Arlauskis, A.Russkih, A.Staponka.

 

Šiose rungtynėse „Sūduvai” negalėjo padėti traumą išvakarėse vykusioje treniruotėje patyręs Darius Isoda. Ji startinėje sudėtyje pakeitė Gytis Urba.

 

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Sūduva” rungtyniavo aktyviau nei varžovai ir sugebėjo sukurti pora progų įvarčiui pelnyti. Pirmoji buvo jau 9 – ąją rungtynių minutę, kai Tomas Radzinevičius sulaukė perdavimo iš krašto ir atliko smūgį galva, tačiau kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį ir nuskriejo į užribį.

 

Dar vienas nemalonus „Sūduvai” epizodas atsitiko sužaidus apie 20 minučių, kai lygioje vietoje suklupo Marijampolės ekipos naujokas Giorgio Russo. Po kelių minučių jis buvo pakeistas Audriaus Broko.

 

Kėlinio antroje pusėje „Sūduva” nuolat palaikė įtampą prie varžovų vartų. Deja, vienintelė realesnė proga buvo dar vienas perdavimas iš dešiniojo krašto link T.Radzinevičiaus, tačiau „Sūduvos” puolėjas šįkart kamuolio nepasiekė.

 

Antrajame kėlinyje „Sūduvos” atakos strigo varžovų gynyboje, o tuo pasinaudojusi „Banga” sugebėjo sugebėjo surengti rezultatyvią ataką.  Visą mačą aktyviausiu svečių žaidėju buvęs Aurelijus Staponka sulaukė gero perdavimo iš kairiojo krašto ir iš eigos galva „papjovė” kamuolį į marijapoliečių vartų tolimąjį kampą. Šis bandymas buvo tikslus ir savailaikis ir „Bangos” ekipa išsiveržė į priekį.

 

„Sūduva” puikią galimybę išlyginti rezultatą turėjo 73 mačo minutę, kai iš sudėtingos padėties, bet iš nedidelio atstumo kamuolį į vartus smūgiavo Karolis Chvedukas. Vis dėlto į jo smūgį sureagavo „Bangos” vartininkas.