EJL savaitgalis Marijampolėje: atkaklios, bet sėkmingai pasibaigusios dvikovos

EJL savaitgalis Marijampolėje: atkaklios, bet sėkmingai pasibaigusios dvikovos

Praeitą šeštadienį EJL čempionatas vėl viešėjo Marijampolėje. Pagaliau ir jaunieji futbolininkai rungtynes žaidė ant natūralios vejos, „Arvi“ arenos treniruočių aikštėse.

Reikėjo laiko apsiprasti su pasikeitusiomis sąlygomis, varžovai iš Vilniaus atkakliai kovojo, stengėsi nenusileisti, bet viskas šeimininkams  baigėsi sėkmingai – iškovotos dvi pergalės!

 

Šeštadieninę EJL programą Marijampolėje pradėjo „Sūduva“ U-17 ir Vilniaus „BFA- Granitas“ U-17 vienuolikės. Vilniečiai padarė išvadas iš pirmųjų rungtynių ir stengėsi neleisti „siautėti“ šeimininkams. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, bet antrajame mūsiškiams du kartus pavyko „pramušti“ svečių gynybą.

 

Algimantas Dvareckas taip apibūdino rungtynes: „Pagaliau pirmas rungtynes šį sezoną žaidėme ant natūralios žolės. Komanda nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą, sukūrėme eilę gerų progų, bet pasižymėti pavyko  tik antrajame kėlinyje. A. Dubickas įmušė 11metrų baudinį. Dar vieną įvartį pridėjo Ž. Pečkys ir  rungtynes laimėjome rezultatu 2:0“.

 

„Sūduva“ U-17 startinė sudėtis:  J.Bieliauskas, A.Dubickas, E.Galeckas, L.Zingertas, P.Kuconis, Ž.Zubrickas, Ž.Pečkys, M.Rutkauskas, D.Omilevičius, L.Valukonis, A.Zagurskas.

Po keitimų aikštėje pasirodė M.Gutauskas, A.Asijavičius, D.Urbonavičius, K.Skamarakas, M.Sazonas, P.Damynas, G.Šmulkštys.

 

Po šios pergalės „Sūduva“ U-17 įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje.

EJL U-17 čempionato statistiką galite rasti čia:

http://lff.lt/varzybos/jauniu-ir-vaiku/u-17/elitine-u-17/

 

 

Antrosios šeštadienį aikštėn žengė „Sūduva“ U-19 ir Vilniaus BFA U-19. Rungtynės susiklostė permainingai ir abiejų komandų strategams kainavo nemažai nervų ląstelių. Tą pažymėjo ir marijampoliečių treneris Andrius Larčenka: „Pagaliau pavyko padovanoti pergalę savų sirgalių akivaizdoje ir atsitiesti po dviejų nesėkmių iš eilės. Energingai pradėjome rungtynes, bet jau 5-ąją minutę „atsivežėme“ 11 m baudinį į savo vartus ir atsidūrėme atsiliekančių vaidmenyje. Džiugu, kad vaikinai nepasimetė ir net praleidę įvartį toliau laikėsi žaidimo plano. Per pirmąjį kėlinį sukūrėme bent penkias realias progas, tačiau varžovų vartai buvo kaip užburti. Antro kėlinio pradžioje dar padidinome spaudimą ir išlyginome rezultatą. O toliau pradėjo dėtis keisti dalykai (gal dėl pilnaties ir aktyvios saulės…). Pirmiausia,  vienas mūsiškių žaidėjas sugeba gauti dvi geltonas korteles per 4 minutes. Bet net žaisdami dešimtyje uždirbame 11m. baudinį ir po T.Janušausko smūgio pirmaujame 2:1. Dar po kelių minučių iš aikštės šalinamas antrasis marijampolietis. Bet net ir be dviejų žaidėjų randame spragą varžovų gynyboje – Linas Ovčinikovas technišku smūgiu didina persvarą iki 3:1. Rungtynių pabaigoje vilniečiai tik sušvelnina rezultatą. Taigi, daug jėgų ir emocijų pareikalavusi pergalė – 3:2!“

 

 

„Sūduva“ U-19 sudėtis:  R.Mikalainis, G.Jankevičius, A.Jankevičius(67 min. A.Lekeckas), D.Zaveckas(50 min.N.Kulikauskas), D.Šliokaitis(87min.K.Žukauskas), J.Povilaitis, L.Ovčinikovas(87 min.R.Švabauskas), D.Kazlauskas, E.Ulevičius, D.Plikis(67 min.A.Česaitis), T.Janušauskas.

 

 

Po pergalės „Sūduva“ U-19 ir toliau žengia penkta turnyrinėje lentelėje.

EJL U-19 čempionato statistiką galite rasti čia:

http://lff.lt/varzybos/jauniu-ir-vaiku/u-19/elitine-u-19/

 

 

 

Sekantį savaitgalį mūsų EJL komandų keliai išsiskirs. Abi jos rungtyniaus išvykose, tačiau skirtingose Lietuvos pusėse. „Sūduva“ U-17 keliaus į Vilnių, kur šeštadienį, 11:00 val. susitiks su  Vilniaus „Žalgiris“ U-17 ekipa. Vyresnieji, EJL U-19 čempionato rungtynes žais Gargžduose, kur susitiks su vietos „Bangos“ U-19 atstovais. Rungtynių pradžia –  13:00 val.

 

 

 

Naglis Miknevičius