Antradienį – išvyka į Kauną.

Antradienį – išvyka į Kauną.

Rytoj prasideda 12-asis A lygos turas ir jame „Sūduvos” futbolininkų laukia kelionė Kaunan, kur susitiksime su kol kas turnyrinės lentelės apačioje esančiu „Kauno Žalgiriu”. Nepaisant to, kauniečiai jau ne vienose rungtynėse įrodė, kad gali būti „sunkiai įkandami” bet kuriai lygos ekipai.

 

 

Praeitą savaitę paskelbta, kad „Kauno Žalgiris” atsisakė kelių žaidėjų paslaugų, kiek anksčiau klubas atsisveikino su patyrusiu specialistu Vitalijumi Stankevičiumi. Komandos vadovybė, matyt, ieško būdų kaip papildyti skurdoką taškų kraitį. Tiesa tą padaryti nebus lengva, nes atitrūkę konkurentai taip pat stiprina savo gretas.

 

 

Pirmų rungtynių pamokos. Kad su kauniečiais nedera juokauti, parodė jau pirmosios šių metų čempionato tarpusavio rungtynės. Tuomet būtent varžovai smogė pirmieji ir Marijampolės futbolininkai buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje. Gerai, kad po „šalto dušo” buvo greitai atsigauta, bet kitą kartą tas gali ir nepavykti….

 

 

Pergalių skyrelyje – tuštuma. „Kauno Žalgiris” – vienintelė ekipa, kol kas neiškovojusi nė vienos pergalės pirmenybėse. Tikriausiai kažkuriuo metu tas nulis iš pergalių grafos dings, nonorėtume, kad tai įvyktų ne po 12-ojo turoJ. Arčiausiai pergalės, ko gero, kauniečiai buvo rungtynėse su „Trakais”, bet išlaikyti įgytos persvaros jiems nepavyko.

 

 

„Rokas – 4!”. Daugelis pamena filmą su Silvestru Stalone pagrindiniame vaidmenyje „Rokis 4”. Kauniečių puolimo lyderiui Rokui Krušnauskui mojuoti kumščiais ar kovoti su Ivanu Drago antradienį vargu  ar prireiks, tačiau dėmesio priežiūros šis puolėjas tikrai reikalaus. 4 rezultatyvūs smūgiai (ir dar eilė neišnaudotų galimybių) kalba patys už save.

 

 

Taškai darosi brangūs . „Sūduva” įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje, bet kiekvienu kluptelėjimu varžovai netruks pasinaudoti. Mūsų komandai dar negalės padėti Vaidas Slavickas, bet trenerių dispozicijon grįžta Aleksandras Živanovičius. Praeitos rungtynės su „Uteniu“ parodė, kad tobulinti žaidime dar yra ką. Kita vertus, pamatėme, jog komanda sugeba mobilizuotis ir siekti savo tikslų iki paskutinių rungtynių sekundžių. O šių savybių gali prireikti ir Kaune.

 

 

 

2017.05.16, Antradienis, Kauno S.Dariaus ir S. Girėno  stadionas

18:00  „Kauno Žalgiris” – Marijampolės „Sūduva”

Tiesioginė rungtynių transliacija – per www.futbolo.tv

 

 

Naglis Miknevičius