Jaunieji vartininkai varžysis Vilniuje

Jaunieji vartininkai varžysis Vilniuje

Mikalainis_18492486_1405835319511842_932458032_n

 

Ateinantį sekmadienį Vilniuje vyks įdomus ir nekasdieniškas jaunųjų vartininkų turnyras, tampantis jau gražia tradicija. Dvejose amžiaus grupėse vartininkai varžysis vieni su kitais, tam kad išsiaiškintų šio turnyro nugalėtojus.

 

Sėkmingai panašiuose turnyruose ankstesniais metais dalyvaudavo ir „Sūduvos“ spalvas ginantis Remigijus Mikalainis, kuris pasidalino mintimis apie šias varžytuves.

 

  • Remigijau, kas paskatino tave dalyvauti tokiuose turnyruose?

 

 

Visada mėgau dalyvauti renginiuose, susijusiuose su futbolu, o tokie, nestandartinio formato vartininkų turnyrai mane ypač sudomino. Tad vos sužinojus apie juos bei paskelbus registraciją, tą pacią dieną mano pavardė atsidurdavo dalyvių sąraše.

 

 

  • Vartininkų varžytuvėse pasiekei gerų rezultatų. Kokios savybės reikalingos sėkmingam pasirodymui ?

 

Visuose turnyruose man sekėsi gerai. Daugumai konkurentų  neprilygdavau ūgiu, tačiau man tai netrukdydavo, ūgį kompensuodavau šuoliu. Be to, čia svarbus komponentas yra vartininko žaidimas kojomis, kuris įgyja vis didesnę reikšmę šiuolaikiniame futbole. Visuose turnyruose, kuriuose dalyvavau, papuldavau į pusfinalius, kuriuose dažniausiai pritrūkdavo sėkmės, tačiau asmeniškai pasiektais rezultatais esu patenkintas (pastaba – 2 kartus Remigijus užėmė 3-iąsias vietas, vieną kartą – ketvirtąją).

 

 

  • Ką dar galėtum pasakyti apie šiuos „vartininkų mūšius“ ?

 

 

Išskirčiau ir gero lygio turnyrų organizaciją. Be abejo – ir prizus,  kurių nė viename vartininkų mūšyje netrūkdavo!

 

 

.

  • Tavo palinkėjimai galbūt būsimiesiems vartininkų turnyrų dalyviams.

 

 

Pasitikėkite savimi ir nebijokite suklysti. Bet kokiu atveju, dalyvavimas tokiuose turnyruose – žingsnis į priekį, tobulinant savo žaidimą bei papildoma patirtis. O taip pat – naujos pažintys bei bendravimas su kolegomis!

 

 

Vartininkų mūšis_18492578_1576420199036239_218894065_n

 

 


Naglis Miknevičius

Save