Būsimas varžovas: Klaipėdos „Atlantas“

Būsimas varžovas: Klaipėdos „Atlantas“

 

atlantas logoPo labai nemalonaus suklupimo Tauragėje Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia labai svarbus mačas prieš tiesioginius konkurentus turnyrinėje lentelėje – tai šiuo metu antroje vietoje žengianti Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikė. Rungtynės  vyks  rugsėjo 14 dieną 14 valandą „Arvi“ futbolo arenoje.

 

Šiame sezone Marijampolės ir Klaipėdos klubai susitiko triskart. „Sūduvos“ klubui visos trys tarpusavio rungtynės yra susiję didesniais ar mažensniais nusivylimais. Įdomu, kad abejose išvykos rungtynėse „Sūduva“ pirmavo rezultatais 2-0, abejose išvykose rungtynėse raudona kortelė buvo parodyta Marijampolės komandos legionieriui Maximiliano Ugge ir abiejuose mačuose „Sūduvai“ persvaros išsaugoti nepavyko. Pirmąkart buvo sužaista lygiosiomis 2-2, o antrąkart pralaimėta 2-3.

 

Du Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai kartu su Lietuvos nacionaline rinktine dalyvavo rungtynėse su Latvijos ir Lichtenšteino nacionalinėmis komandomis. Tai buvęs „Sūduvos“ žaidėjas Tadas Eliošius bei puolėjas Evaldas Razulis. Pastarasis futbolininkas rungtynėse su kaimynais latviais po gavo šansą rungtyniauti – antrajame kėlinyje pakeitė Saulių Mikoliūną.

 

Rinktinei atstovavusius futbolininkus, žinoma, reikia priskirti prie „Atlanto“ lyderių. Be jų daug sunkumų „Sūduvos“ gynybai gali pridaryti patyręs Marius Papšys bei komandą vasarą papildęs Ernestas Veliulis. Be pastarojo futbolininko per perėjimų „langą“ Klaipėdos ekipą papildė buvęs „Kruojos“ vartininkas Mindaugas Malinauskas, „Dainavos“ puolėjas Lukas Baranauskas bei jaunasis „Tauro“ gynėjas Lukas Artimavičius.

 

Trečiasis „Smscredit.lt A lygos“ ratas Klaipėdos „Atlanto“ klubui buvo vidutiniškas. Po fantastiško pirmojo rato ( 21 taškas ), sekė ne toks sėkmingas antrasis  ( 14 taškų ), o trečiasis atsistojo į vidurį jų ( 16 taškų ).

 

Tuo tarpu „Sūduvos“ žaidimo kreivė kyla tik į viršų. Pirmajame rate buvo surinkti kuklūs 11 taškų, antrajame 14, o trečiajame jau 17.

 

Taigi kokiu žaidimu ir rezultatu „Sūduva“ pradės ketvirtąjį ratą? Ar pavyks pagaliau įveikti Klaipėdos futbolininkus? Viską pamatysime šeštadienį 14 valandą „Arvi“ futbolo arenoje. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!

 

Susitikimą tiesiogiai transliuos futbolo.tv ir alyga.lt svetainės.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.