Simbolinėje trečiojo rato rinktinėje – du „Sūduvos” žaidėjai

Simbolinėje trečiojo rato rinktinėje – du „Sūduvos” žaidėjai

 

494_inside„SMScredit.lt A lygos” čempionato dalyviai jau penktadienį pradės ketvirtojo rato kovas. Nors trečiajame rate nesužaistos liko dvejos atidėtos rungtynės, geriausius šios sezono atkarpos futbolininkus galima įvardyti.

 

Simbolinę „SMScredit.lt A lygos” rinktinę tradiciškai rinko šalies rinktinės treneris Csaba Laszlo ir sporto žurnalistai bei komentatoriai – Nerijus Kesminas, Paulius Jakelis, Giedrius Vaitkevičius, Evaldas Gelumbauskas. Nuomonės šį kartą pasklido plačiai – plebiscito dalyviai paminėjo 26 pavardes.

 

Į trečiojo rato žvaigždyną pateko vartininkas „žalgiriečiai” Armantas Vitkauskas, gynėjai Algis Jankauskas ir Egidijus Vaitkūnas, saugai Pavelas Komolovas ir Rytis Leliūga. Be jų,sąraše atsidūrė trys Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai – gynėjai Kazimieras Gnedojus, Markas Beneta bei saugas Marius Papšys, Marijampolės „Sūduvos” atakų lyderiai saugas Nerijus Valskis ir puolėjas Tomas Radzinevičius bei Pakruojo „Kruojos” komandos atakų dirigentas Nerijus Mačiulis.

 

N.Valskis į simbolinę čempionato rinktinę pateko tris kartus iš tiek pat galimų. Be „Sūduvos” atakų lyderių apklausoje paminėti buvo ir kiti Marijampolės klubo žaidėjai: P.Davidovs, M.Ugge, D.Isoda, M.Šoblinskas, A.Brokas ir rungtyniauti į Lenkiją jau išvykęs P.Leimonas.

 

alyga.lt inf.