Dubleriai laimėjo užtikrintai

Dubleriai laimėjo užtikrintai

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Saulius Karka

Marijampolės „Sūduva-2” – Tauragės „Tauras-2”

15′ [ 1 – 0 ] Mohamed Kdouh

17′ [ 2 – 0 ] Dovydas Tumosa

26′ [ 3 – 0 ] Armandas Breivė

44′ [ 4 – 0 ] Gytis Urba

78′ [ 5 – 0 ] Armandas Breivė

80′ [ 6 – 0 ] Markas Kardokas

86′ [ 7 – 0 ] Vytautas Lasevičius

 

„Sūduva-2”: J.Popiera, V.Lasevičius, P.Daukša, G.Urba, S.Veverskis, D.Tumosa, K.Strolys, E.Puzara, A.Breivė, M.Kdouh, M.Kardokas

 

Rungtynes „Sūduvos” jaunimas pradėjo susikaupę ir agresyviai kurdami atakas. Neilgai trukus aikštės šeimininkai sugebėjo ir atidaryti savo įvarčių sąskaitą. Po gražaus Armando Breivė perdavimo iš krašto smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipė legionierius iš Libano Mohamedas Kdouh.

 

Jau po poros minučių techniškai baudos aikštelėje sužaidęs Dovydas Tumosa smūgiu į tolimąjį vartų kampą „nuginklavo” svečių vartininką.

 

Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, „Sūduva-2” surengė dar vieną gražią ataką. Paulius Daukša atliko tikslų perdavimą laisvam A.Breivei, kuris nesunkiai nukreipė kamuolį į tinklą.

 

Pirmojo kėlinio pabaigoje marijampoliečiai padarė savo persvarą dar labiau įtikinama. Šįkart po standartinės situacijos galva kamuolį į tinklą nukreipė gynėjas Gytis Urba.

 

Antrajame kėlinyje marijampoliečių atakos kiek atslūgo, nors situaciją aikštėje vien kontroliavo užtikrintai. Įvarčių „liūtis” prasidėjo kėlinio pabaigoje. Dar dukart kamuolį į vartus pasiuntė A.Breivė, o Vytautas Lasevičius labai gražius tolimu smūgiu pelnė septintąjį „Sūduvos” dublerių įvartį