A. Veselinovičius: „Buvome geresnė komanda ir pelnytai laimėjome“

A. Veselinovičius: „Buvome geresnė komanda ir pelnytai laimėjome“

a-veselinovicius-iskovojome-tris-taskus-o-tai-svarbiausia-zaidziant-pries-bet-kuri-varzova-lt-1305

 

 

Marijampolės „Sūduva“ „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo trečią pergalę iš eilės, šį kartą 20-ojo turo mače išvykoje po nelengvos kovos nugalėdama „Kauno Žalgirį“.

 

Aleksandras Veselinovičius atskleidė, jog pasiruošimas šioms rungtynėms nebuvo optimalus ir džiaugėsi parodytu futbolininkų charakteriu.

 

„Kauno Žalgiris“ – komanda, kuri atėmė taškus iš visų penkių pirmaujančių čempionatų ekipų, buvo nelengva. Šią savaitę turėjome labai daug problemų su žaidėjų sveikata, traumomis. Galima sakyti, kad neturėjome optimalių sąlygų ruoštis šioms rungtynėms, bet noriu pasveikinti savo futbolininkus už parodytą tvirtą charakterį. Dėl didelio noro iškovoti pergalę jautėsi spaudimas. Manau, kad buvome geresnė komanda ir šiandien pelnytai laimėjome“, – teigė serbas, pridurdamas, jog dalis žaidėjų rungtyniavo ne savo pozicijose.

 

Pergalingo įvarčio autoriaus Ernesto Veliulio teigimu, ši pergalė buvo labai reikalinga siekiant pasivyti artimiausius varžovus. Saugas taip pat yra patenkintas dabartiniu komandos demonstruojamu žaidimu.

 

„Buvo sunkio rungtynės, visoms komandos čia su „Kauno Žalgiriu“ sunku žaisti ir labai svarbūs mums trys taškai. Artėjame prie visų lyderių. Žiūrime į save ir einame į kiekvienas rungtynes iškovoti tris taškus, neleisti nuo mūsų atsiplėšti priekyje esančioms komandoms.

 

Manau, su kiekvienomis rungtynėmis mūsų žaidimas vis gerėja. Kaip ir pernai, buvo atkarpa, kai laimėjome daug rungtynių. Tikimės, kad ir toliau taip pat sėkmingai rungtyniausime“, – pasakojo E. Veliulis.