LFF taurėje „Sūduva“ mėgins peržengti „Trakų“ barjerą

10

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės šešioliktfinalyje Marijampolės „Sūduva“ tik po vienuolikos metrų baudinių serijos eliminavo Jonavos „Lietavą“ ir žengė į kitą varžybų etapą. Taurės aštunfinalyje marijampoliečių laukia akistata su praėjusio sezono „Smscredit.lt A lygos“ vicečempionais „Trakais“.

„Sūduva“ ir „Trakai“ Marijampolėje jau buvo susigrūmę vos prieš keletą savaičių „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse. Tuomet rungtynių pabaigoje vienintelį mačo įvartį pelnęs Marijampolės ekipos kapitonas Tomas Radzinevičius atnešė savo komandai pergalę.

Praėjusiame LFF taurės etape „Trakai“ be didesnio vargo įveikė LFF II lygos Pietų zonoje rungtyniaujančius Kauno „Lygio“ futbolininkus rezultatu 2:0, tuo tarpu „Sūduvai“ teko gerokai pavargti norint žengti į kitą etapą. Rungtynių su Jonavos „Lietava“ pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių, komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame taip pat nei vienai komandai pasižymėti nepavyko. Tik 11 metrų baudinių serijoje pranokę aikštės šeimininkus „sūduviečiai“ pratęsė savo žygį LFF taurės turnyre.

Prieš rytdienos dvikovą Marijampolėje „Trakų“ sudėtyje nebeliko rezultatyviausio „riterių“ žaidėjo Davido Arshakyano. Legionierius iš Armėnijos paliko „Trakų“ ekipą ir karjerą tęs JAV aukščiausioje futbolo lygoje (MLS) Čikagos „Fire“ ekipoje.

„Trakai“ sulaukė ir komandos papildymo. Prie komandos prisijungė ir jau debiutuoti spėjo krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis Alma Wakili bei saugas iš Liberijos Murphy Dorley.

LFF taurės aštunfinalio rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Trakų“ vyks rugpjūčio 7 dieną, „Arvi“ futbolo arenoje. Susitikimo pradžia 19:30 val.