A. Švrljuga: „Viską įrodėme aikštėje“

A. Švrljuga: „Viską įrodėme aikštėje“

Su Marijampolės „Sūduva“ kontraktą dar metams pratęsęs krašto gynėjo Andro Švrljuga džiaugiasi, kad komandai šiemet pavyko žengti žingsnį pirmyn – pirmą kartą klubo istorijoje laimėti visus šalies futbolo trofėjus: A lygos čempionų taurę, LFF taurę ir Supertaurę.

Ugnė Milišauskaitė
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

Šiais metais A lygoje kroatas per 24 rungtynes pelnė 4 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir užsidirbo 4 geltonas korteles, o Europos taurių turnyruose įmušė 2 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Prieš rungtynės dėl Supertaurės mūsų pagrindiniai varžovai sakė, kad laimės visus tris sezono trofėjus. Tai mus skatino įrodyti, kad viskas yra tik kalbos. Aikštėje įrodėme, kas šiais metais yra geresni. Tarpusavyje jau žaidėme 6 kartus, 5 kartus laimėjome, todėl manau, kad nusipelnėme visų titulų“, – apie 2019 metų sezoną kalbėjo A. Švrljuga.


Bilietais į „Sūduvos“ sezono uždarymo rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-11-27 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris


Futbolininkas į Lietuvą atvyko 2012 metais, o Marijampolėje rungtyniauja nuo 2016-ųjų.

„Čia jaučiuosi puikiai, jei jausčiausi kitaip, nebūčiau likęs dar metams. Marijampolė – mažas miestas, žmonės mane atpažįsta, prieina, perduoda linkėjimų man ir komandai. Tai smagus jausmas“, – džiaugėsi žaidėjas.

Apie kitą sezoną A. Švrljuga kol kas daug negalvoja ir apie naujas aukštumas nesvajoja.

„Vėl žaisiu savo dešiniajame aikštės krašte, tikiuosi, nepatirsiu traumų ir viskas bus gerai, – svarbiausią tikslą įvardino gynėjas. – Kaip komanda, šiemet, manau, žengėme gal net ne vieną, o bent du žingsnius pirmyn. Laimėjome visus titulus Lietuvoje, buvome labai arti Europos lygos grupių etapo. Suprantama, kitais metais reikia vėl bandyti žengti tą trūkstamą žingsnį.“

2019-aisiais „Sūduvai“ beliko sužaisti dvejas rungtynes. Šeštadienį 13 val. marijampoliečiai išvykoje stos į kovą su Vilniaus „Riteriais“, o sezono užbaigs maču namie lapkričio 27 d. 19 val. su Vilniaus „Žalgiriu“.

Trečius metus iš eilės „Sūduva“ paskutiniąsias sezono rungtynes skirs padėkai komandos gerbėjams. Visą sezoną ekipą palaikiusiems žmonėms, kaip ir ankstesniais metais, bus išdalinta daug sezono metu futbolininkų naudotų daiktų. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.