Įvyko pirmasis susitikimas su Kalvarijos ir Kazlų Rūdos treneriais

Įvyko pirmasis susitikimas su Kalvarijos ir Kazlų Rūdos treneriais

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo centras pradėjo bendradarbiavimą su Kalvarijos ir Kazlų Rūdos futbolo mokyklomis.

„Sūduva“, savo jaunųjų futbolininkų ugdymo sistemoje diegianti „Anderlecht“ programą, yra įsipareigojusi bendradarbiauti su kitais regione futbolininkus rengiančiais centrais, todėl jau yra pasirašytos sutartys su Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Kybartų ir Vilkaviškio atitinkamomis įstaigomis.

Šiandien „Sūduvos“ techninis direktorius Eivinas Černiauskas susitiko su Kalvarijoje dirbančiu treneriu Nerijumi Šidlausku ir jo kolega Dariumi Gabuževičiumi iš Kazlų Rūdos. Artimiausiu metu tokie susitikimai įvyks ir su Kybartų bei Vilkaviškio treneriais.

„Beveik 2 val. kalbėjome apie naująją sistemą, jos reikalavimus ir galimybes. Šį kartą daugiausia dėmesio buvo skirta darbui su 7-9 metų vaikais, – pasakojo E. Černiauskas. – Programa numato, kad tokio amžiaus vaikai turi žaisti 5 prieš 5, tam yra parengta treniruočių sistema, numatyti principai: treniruočių kiekis, trukmė, pratimai. Visi programoje dalyvaujantys centrai turėtų laikytis tos pačios struktūros ir atitinkamai rengti treniruotes.“

Pasak „Sūduvos“ techninio direktoriaus, kitų susitikimų metu su treneriais bus kalbama apie vyresnių futbolininkų, žaidžiančių 8 prieš 8 ir 11 prieš 11, rengimo principus.

„Ateityje taip pat vyksime vieni pas kitus, stebėsime treniruotes, toliau dalinsimės patirtimi ir žiniomis“, – bendradarbiavimo planus apibūdino E. Černiauskas.