A. Švrljuga: „Mums reikalingas visų marijampoliečių palaikymas“

A. Švrljuga: „Mums reikalingas visų marijampoliečių palaikymas“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“ kovoje dėl kelialapio į LFF taurės turnyro finalą, o komandos gynėjas Andro Švrljuga kviečia visus marijampoliečius į stadioną palaikyti komandą.

„Bus sunkios rungtynės. Visi žinome, kas yra Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbole. Komanda jau 5 metus laimi visus titulus, tad neabejotinai bus sunku. Tačiau mes žaisime savo stadione ir tai yra mūsų pranašumas“, – kalbėjo kroatas.

LFF taurės turnyre žaidžiamos tik vienerios rungtynės, jų laimėtojas žengia į kitą etapą, o pralaimėjusieji traukiasi iš kovos dėl trofėjaus.

„Tikrai turime galimybę laimėti, – neabejojo A. Švrljuga. – Kviečiu visus Marijampoles žmonės į stadioną palaikyti „Sūduvą“, palaikyti taip, kad mes tai jaustume aikštėje. Ir tikiuosi, kad pabaigoje visi turėsime ką švęsti.“

LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ šeštadienį prasidės 15 val. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šią ypatingos svarbos dvikovą, o perkantiems bilietus iš anksto, tradiciškai, teks mokėti mažiau.

Įsigyjant bilietus iš anksto bilietai.lt kasose arba tinklalapyje jie kainuoja vos nuo 1,50 euro. Be to, 5 bilietus galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų).

Vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Atvykite šeštadienį į stadioną ir padėkite komandai siekti pergalės!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!