Šeštadienį – mūšis su „Žalgiriu“ dėl vietos finale

Šeštadienį – mūšis su „Žalgiriu“ dėl vietos finale

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį LFF taurės turnyro pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“ ir stengsis nutraukti pergalingą sostinės klubo, laimėjusio taurę jau 6 kartus iš eilės, žygį.

Šiemet susitiks ketvirtą kartą

Vilniečiai LFF taurės turnyre dominuoja nuo 2012 metų, o anksčiau taurę iškovojo 1991, 1993, 1994, 1997 ir 2003 metais.

„Sūduvos“ futbolininkai prestižinį trofėjų virš galvų kėlė 2 kartus – 2006 ir 2009 metais.

Pernai „Sūduva“ ir „Žalgiris“ susitiko turnyro finale Klaipėdoje, o pergalę rezultatu 2:0 iškovojo vilniečiai.

Šiemet komandos susitiko jau 3 kartus.

Balandžio 19-ąją Vilniuje rezultatu 3:1 nugalėjo šeimininkai, nors jau 7 min. marijampoliečiams įvartį pelnė Povilas Leimonas.

Gegužės 24-ąją Marijampolėje mačas baigėsi 0:0, o „Sūduvos“ futbolininkams beliko kaltinti Fortūną, nes nepavyko pasinaudoti keletu itin dėkingų progų įvarčiams pelnyti.

Trečioji dvikova rugpjūčio 9-ąją Vilniuje vėl baigėsi lygiosiomis. Šį kartą – 1:1. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 50 min. po 11 metrų baudinio, o rezultatą 79 min. smūgiu galva išlygino Semiras Kerla.

Gargžduose mušė baudinius

Į LFF taurės turnyro pusfinalį „Sūduva“ žengė tvirtai. Gegužės 28-ąją Kaune 3:0 buvo nugalėtas „Hegelmann Litauen“, birželio 23-ąją Klaipėdoje 4:0 įveiktas „Koralas“, o ketvirtfinalyje rugpjūčio 27-ąją 4:1 sutriuškinti „Trakai“.

Tuo metu „Žalgiris“ tik po baudinių serijos 3:1 (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 1:1) palaužė Gargždų „Bangą“, 1:0 – Klaipėdos „Atlantą“ ir net 8:0 sutriuškino Vilniaus „Panerį“.

Į Marijampolę vilniečiai atvyks be vieno pastaruoju metu itin gerai žaidusio futbolininko – prancūzo Serge’o Nyuiadzi. Jį „Žalgiris“ paskolino Džurdžu „Astra“ komandai iš Rumunijos.

Per rinktinių pertrauką „Sūduva“ į Lietuvos nacionalinę rinktinę buvo delegavusi Ovidijų Verbicką ir trenerį Audrių Ramoną, jaunimo rinktinėje darbavosi Giedrius Matulevičius ir Domantas Antanavičius, o Radanfah Abu Bakras buvo išvykęs padėti Trinidado ir Tobago nacionalinei komandai.

„Žalgiris“ dėl šios priežasties treniruotėse neturėjo didesnio būrio žaidėjų. Egidijus  Vaitkūnas, Mantas Kuklys, Darvydas Šernas ir Linas Klimavičius žaidė vyrų rinktinėje, o Pijus Petkevičius, Karolis Uzėla, Danielis Romanovskis ir treneris Andrius Skerla buvo deleguoti į jaunimo komandą. Be to, Balstogės „Jagiellonia“ peržiūroje dalyvavo brazilas Elivelto.

„Sūduvos“ komandoje traumos pastaruoju metu kamavo Vaidą Slavicką ir Paulių Janušauską, o „Žalgiryje“ dėl šios priežasties negalėjo visa jėga treniruotis ir rungtyniauti Bahrudinas Atajičius, Liviu Antalis bei Mahamane’as Traore.

Treniruojasi ant žolės

„Žalgiris“ namų rungtynes žaidžia LFF stadione ant dirbtinės dangos, tačiau prieš mačą su „Sūduva“ visą savaitę treniruojasi Vingio parke ant žolės. Ten buvo surengtos ir treniruotės pobūdžio draugiškos rungtynės su Kėdainių „Nevėžiu“, kurias 2:1 laimėjo vilniečiai.

LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ šeštadienį prasidės 15 val. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šią ypatingos svarbos dvikovą, o perkantiems bilietus iš anksto, tradiciškai, teks mokėti mažiau.

Įsigyjant bilietus iš anksto bilietai.lt kasose arba tinklalapyje jie kainuoja vos nuo 1,50 euro. Be to, 5 bilietus galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų).

Vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Atvykite šeštadienį į stadioną ir padėkite komandai siekti pergalės!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!