„Sūduva” iš Pakruojo grįžta su pergale

„Sūduva” iš Pakruojo grįžta su pergale

Pakruojo miesto stadionas

 

Rungtynių teisėjas – Edmundas Gaigalas

Pakruojo „Kruoja”0  – 2 Marijampolės „Sūduva”

8′  [ 0 – 1 ] Nerijus Valskis

52′ [ 0 – 2 ] Mohamedas Kdouh

 

„Sūduva”: P.Davidovs, V.Lasevičius, N.Radžius, V.Bagdanavičius, M.Ugge, P.Leimonas, P.Kiselevskis, V.Baranovskij, A.Brokas ( 76′ K.Strolys ), N.Valskis ( 87′ G.Matulevičius ), M.Kdouh ( 83′ A.Breivė ).

 

„Kruoja”: M.Eltermanis, V.Pocevičius, D.Strockis, A.Skroblas, G.Slavickas, N.Mačiulis, A.Lipskis, A.Bagočius, N.Astrauskas, L.Kochanauskas ( 86′ R.Šumnauskas ), R.Beniušis.

 

Rungtynėms su „Kruoja” Marijampolės komandos treneriai paruošė panašią sudėtį kaip ir praėjusio turo mače prieš „Ekraną”. Tik vietoje rungtynes dėl geltonų kortelių praleisti turintį Petarą Bašičių startinėje sudėtyje pakeitė vidurio saugas Povilas Kiselevskis.

 

Jau pirmoji „Sūduvos” ataka šios dienos rungtynėse baigėsi smūgiu į vartus – iš neblogos padėties netiksliai smūgiavo Valentinas Baranovskis.

 

Marijampolės futbolininkai netruko pelnyti ir pirmąjį įvartį. 8 rungtynių po Audriaus Broko perdavimo iš krašto baudos aikštelėje kilo sumaištis, kuria pasinaudojęs Nerijus Valskis nukreipė kamuolį į Pakruojo komandos vartus.

 

Pirmajame kėlinyje „Sūduva” visiškai kontroliavo žaidimą ir turėjo dar ne vieną šansą įmušti. Bene geriausios galimybės neišnaudojo Mohamedas Kdouh. Jis sulaukė Nerijaus Valskio perdavimo ir galėjo nukreipti kamuolį į jau tuščius vartus, bet to neleido padaryti iš nugaros atskubėjęs „Kruojos” gynėjas.

 

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip pirmasis. Sužaidus keletą minučių, „Sūduvai” pavyko savo pranašumą padidinti. Šįkart tai padarė techniškai varžovų baudos aikštelėje sužaidęs Mohamedas Kdouh. Po „Sūduvos” kampinio aikštės šeimininkams nepavyko išmušti kamuolio iš savo baudos aikštelės, o kamuolį gavęs libanietis pergrudravo Marį Eltermanį ir nesunkiai nukreipė kamuolį į vartus.

 

Sužaidus 75 minutes, pirmą kartą pagrindinės komandos sudėtyje pasirodė saugas Karolis Strolys.

 

Antrajame kėlinyje „Sūduva” ramiai ir nesudėtingai išlaikė turimą persvarą ir po labai ilgos pertraukos nugalėjo Pakruojo „Kruojos” komandą.

 

Vienintelė reali Pakruojo komandos turėta proga buvo per pridėtą rungtynių laiką, kai Ričardas Beniušis buvo išvestas vienas prieš vartininką, tačiau jo smūgį atrėmė Pavelas Davidovas.

 

[print_gllr id=2211]