Su anglais žaidė abu „Sūduvos“ futbolininkai

Su anglais žaidė abu „Sūduvos“ futbolininkai

Lietuvos rinktinė užbaigė 2018 metų pasaulio čempionato atrankos varžybas pralaimėjimu Anglijos nacionalinei komandai 0:1 (0:1).

Per šias rungtynes aikštėje pasirodė abu Marijampolės „Sūduvos“ atstovai rinktinėje. Ovidijus Verbickas žaidė visą mačą, o Karolis Chvedukas į aikštę žengė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pakeitė Vykintą Slivką.

Anglijos komandai vienintelį įvartį 27 min. iš 11 metrų baudinio pelnė Harry Kane’as.

Lietuvos ekipa atrankos F grupėje surinko 6 taškus ir užėmė 5-ąją vietą.

Grupės laimėtojais tapę anglai per 10 rungtynių surinko 26 taškus. Antrąją vietą ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas paskutinę dieną iškovojo Slovakijos futbolininkai, 3:0 sutriuškinę Maltos komandą ir surinkę 18 taškų. Tiek pat taškų surinko, bet dėl prastesnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio treti liko, škotai, šiandien sužaidę lygiosiomis 2:2 su slovėnais. Pastarieji atrankos varžybas baigė sukaupę 15 taškų.


MARIJAMPOLĖ EINA Į FUTBOLĄ!

Marijampolės „Sūduva“ artimiausias A lygos rungtynes žais spalio 11-ąją 18 val. „Arvi“ futbolo arenoje su „Kauno Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.