X.Auzmendi – geriausias gegužės žaidėjas!

X.Auzmendi – geriausias gegužės žaidėjas!

Septyneriose pastarosiose „Optibet A lygos“ rungtynėse nepralaimėjusi Marijampolės „Sūduva“ praėjusį mėnesį nukirpo dalį deficito nuo artimiausių varžovų, o prie didžiosios dalies įvarčių tiesiogiai prisidėjo ispanas Xabi Auzmendi.

Alyga.lt

25 metų saugas, suskaičiavus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos ir žurnalistų balsus, buvo pripažintas geriausiu gegužės mėnesio žaidėju.

X. Auzmendi praėjusį mėnesį sužaidė ketverias rungtynes, per kurias pelnė įvartį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Sūduvietis šiemet yra asistavęs 5 sykius ir pagal šį komponentą yra tarp pirmaujančių Lietuvos čempionate.

Traumą netrumpą laiką gydęsis ispanas šiemet debiutavo tik 8-ajame ture – su juo komanda šiemet dar nepralaimėjo, o „Sūduvos“ legionierius prie komandos gerų rezultatų prisidėjo puikiai skirstydamas kamuolius.

Lygos rėmėjo „7Pack“ prizo sulauksiantis X. Auzmendi pasidžiaugė gera atkarpa ir tiki, kad ji padės sugrįžti į kovą dėl aukščiausių pozicijų.

„Esu labai laimingas, kaip viskas klostėsi praėjusį mėnesį. Gegužės mėnuo tikrai buvo geras tiek man, tiek komandai – turėjome gerus rezultatus, o aš prie to galėjau prisidėti gera statistika, pelnant įvartį ir atliekant rezultatyvius perdavimus.

Džiaugiuosi – pagaliau suradome gerą kryptį žengti į priekį, manau, jog geri rezultatai mums padės žengti į priekį ir tikiu, kad tą darysime diena iš dienos.

Kalbant apie šį sezoną, pradžios būna nelengvos, kadangi komanda buvo pakankamai nauja, joje – daug naujų žaidėjų. Taip pat keli žaidėjai buvo patyrę traumas, kai kurie iš jų ilgai negali žaisti, taip pat ir aš negalėjau rungtyniauti keletą savaičių. Kiekvienas futbolininkas mūsų komandoje yra svarbus, o sezonas yra ilgas, tad smagu matyti, kad kiekvienas dirba taip pat atsakingai.

Manau, kad laikas viską sustato į savo vietas ir tai dabar vyksta su mūsų klubu. Kylame į viršų ir sezono pabaigoje kovosime dėl titulo“, – kalbėjo „Sūduvos“ saugas.

Kovo mėnesį geriausiu „Optibet A lygos“ žaidėju buvo pripažintas „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, balandį – pastarojo komandos draugas Linas Klimavičius.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė X. Auzmendi bus įteikta 15-ojo turo rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“, kurios įvyks birželio 26 dieną.