„Sūduvos“ kelyje – pasikeitęs „Džiugas“

Marijampolės „Sūduva“ į „Optibet A lygos“ kovas po rinktinių pertraukos sugrįžta maču Telšiuose su vietos „Džiugu“.

Rungtynės Telšių miesto centriniame stadione prasidės 17 val., jas tiesiogiai transliuos TV3play platforma.

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Tai bus antrasis „Sūduvos“ susitikimas su „Džiugu“ šiemet. Per pirmojo rato rungtynes „Hikvision“ arenos manieže komandos pasidalino po tašką – 1:1. Varžovus po kampinio smūgiu galva prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą į priekį tuomet išvedė Lukas Ankudinovas, o tašką šeimininkams jau per teisėjo kompensuotą laiką puikiu tolimu smūgiu išplėšė Jevgenas Protasovas.

Vis dėlto „Sūduva“ netrukus po tų rungtynių įsibėgėjo ir ėmė rinkti taškus. Marijampoliečiai jų dabar turi 23 ir turnyro lentelėje užima 5-ąją vietą.

„Džiugui“ taškus rinkti sekasi sunkiai – per 14 rungtynių jų pelnyta tik 8. Tai reiškia 9-ąją vietą tarp 10 komandų.

„Sūduva“ dabar yra pelniusi 17 įvarčių, o praleidusi 9. „Džiugo“ balansas yra neigiamas – 13:20.

Per rinktinėms skirtą pertrauką Telšių klubo vadovai nusprendė imtis permainų ir atsisveikino su komandai ne vieną sezoną vadovavusiu Mariumi Šluta. Jo vietą užėmė portugalas Joao Pratesas. Taip pat „Džiugą“ paliko puolėjas Rokas Krušnauskas.

„Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Miguelio Moreiros asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad Telšiuose laukia nenuspėjamos rungtynės.

„Telšių komanda – kovinga, visuomet kovoja iki galo, nesvarbu, koks būną rezultatas, – teigė treneris. – Sudėtinga analizuoti „Džiugą“, nes komanda prieš keletą dienų pakeitė trenerį. Galima laukti naujovių tiek taktiniame išsidėstyme, tiek startinėje sudėtyje. Taip pat prie naujojo trenerio turėtų būti pasikeitusi ir žaidėjų emocinė būsena, jie norės įrodyti savo vertę. Laukia labai sunkios, atkaklios ir kovingos rungtynės.“