Vilniuje – „Sūduvos“ pergalė

Vilniuje – „Sūduvos“ pergalė

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį per kontrolines rungtynes Vilniuje nugalėjo vietos „Riterius“ 2:0 (1:0).

„Sūduvoje“ šiandien debiutavo vartininkas Makis Giannikoglou, o Semiras Kerla pasirodė aikštėje pirmą kartą šiais metais. Vartų sargas iš Graikijos progos pademonstruoti savo sugebėjimų iš esmės neturėjo – vilniečiams taip ir nepavyko rimčiau pagrasinti „Sūduvos“ vartams.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


Marijampoliečių atakos „Riterių“ vartų link ritosi nuolat, tačiau pirmieji pavojingi epizodai nebuvo sėkmingi. Ledai buvo pralaužti 22 min., kai po pražangos prieš Romainą Habraną į Vilniaus ekipos vartus buvo skirtas baudinys. Jį įvarčiu sėkmingai pavertė Nicolas Gorobsovas.

Antrą kartą kamuolį į varžovų vartus pasiuntė jau pats R. Habranas. 54 min. prancūzas prasiveržė kairiuoju atakos kraštu ir smūgiu į artimą vartų kampą padvigubino rezultatą.

PAVOJINGIAUSIŲ AKIMIRKŲ RINKINYS IR ĮVARČIAI „INSTAGRAM STORIES“

„Sūduvos“ sudėtis: Makis Giannikoglou, Jevgenas Jefremovas, Semiras Kerla (Povilas Leimonas), Aleksandaras Živanovičius, Vaidas Slavickas (Modestas Vainikaitis), Nicolas Gorobsovas (Ernestas Burdzilauskas), Nacho Casesas (Giedrius Matulevičius), Romainas Habranas, Catalinas Tira (Saulius Vikertas), Xabi Auzmendi (Markas Beneta), Aleksandras Makasis.

Paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš 2021-ųjų sezoną „Sūduva“ žais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže vasario 28 d. 12 val. su Kėdainių „Nevėžiu“.