„Sūduva B“ po permainingos kovos nusileido „Garliavai“

„Sūduva B“ po permainingos kovos nusileido „Garliavai“

2021 m. Lietuvos I lygos čempionatui besirengianti Marijampolės „Sūduvos“ B komanda šeštadienį per kontrolines rungtynes „Hikvision“ arenos manieže nusileido taip pat I lygos licencijos siekusiai, bet jos negavusiai, „Garliavai“ 1:2 (0:1).

Vienintelį įvartį Marijampolės ekipai pelnė Modestas Vainikaitis, kai pasiuntė kamuolį į vartus po kampinio. Pirmąjį „Sūduvos B“ žaidėjų smūgį tuomet atrėmė vartininkas, antrąjį – gynėjas, o trečiuoju M. Vainikaitis jau pasiekė savo.

„Sūduvai B“ per šias rungtynes atstovavo Vilius Stebrys, Augustas Valukonis (Deivydas Zubavičius), Kristupas Geležauskas, Vytautas Žemaitis, Simas Venckevičius, M. Vainikaitis (Paulius Sližauskas), Arijus Čebatorius, Ernestas Burdzilauskas (Dominykas Pudžemys), Paulius Kuconis, Saulius Vikertas (Karolis Skamarakas) ir Vismantas Jurgelevičius (Ignas Kailius).


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


„Rungtynės buvo apylygės, mūsų žaidime buvo labai įdomių momentų, o abu įvarčius praleidome dėl pasyvumo ginantis. Šios rungtybės buvo tikrai geras jėgų pasitikrinimas“, – sakė jaunųjų „Sūduvos“ žaidėjų vyriausiasis treneris Pedro Paiva.

Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva B“ žais vasario 28 d. 14.30 val. su Kėdainių „Nevėžiu B“.