Vilniuje – dramatiškas pralaimėjimas

Vilniuje – dramatiškas pralaimėjimas

Per „Optibet A lygos“ atidėtas 20 turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ išvykoje po itin dramatiškos kovos pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ 2:3 (1:2).

Pirmieji jau 13 min. pasižymėjo sostinės futbolininkai, kai po kampinio smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipė Djibrilis Diaw – 0:1.

Į tai „Sūduva“ atsakė dviem itin pavojingomis atakomis, tačiau puikiomis progomis pasinaudoti nepavyko: Serge’as Nyuiadzi pataikė į virpstą, o Jordanas N’Kololo, pabėgęs vienas prieš vartininką, šio vis dėlto nepramušė.

Išlyginti rezultatą pavyko 26 min., kai D. Diaw neapdairiai padovanojo kamuolį J. N’Kololo, o šis antrą kartą varžovams klaidos neatleido – 1:1.

Deja, po 6 min. vilniečiai greitos atakos metu į patogią padėtį išvedė Josipą Tadičių ir šis sugrąžino pranašumą savo komandai – 1:2.

Antrą kartą išlyginti rezultatą „Sūduvai“ pavyko 62 min., kai po gražos atakos kamuolys atiteko Markui Benetai ir gynėjas stipriu smūgiu pasiuntė jį į tinklą – 2:2.

Vėliau gerų progų turėjo abi komandos, tačiau lemtinga tapo teisėjo kompensuoto laiko 5-oji minutė, kai šeimininkai baudos aikštelėje surado laisvą Jakubą Sylvestrą ir šis įmušė pergalingą įvartį – 2:3.

Po šio mačo į antrąją vietą „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje nukritę marijampoliečiai jau šeštadienį vyks į Kėdainius, kuriuose 13 val. susitiks su „Nevėžiu“. Lapkričio 3-ąją 18 val. „Sūduvos“ jau savo aikštėje lauks dar viena dvikova su „Žalgiriu“. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje.