Rungtynių teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius

Alytaus „Vidzgiris“ 0-5 Marijampolės „Sūduva-2“

24‘ [0-2] A. Breivė

43‘ [0-3] A. Breivė

66‘ [0-4] A. Breivė

89‘ [0-5] M. Kardokas

Startinė Marijampolės ekipos sudėtis: J. Popiera, D. Isoda, A. Plikaitis (70‘ M. Kiškėnas), E. Ulevičius, G. Kazelis, K. Žukauskas, T. Valukonis (6‘ M. Kardokas), A. Breivė, D. Antanavičius, M. Raulynaitis, D. Stanaitis (62‘ D. Plikis).

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai pradėjo spausti „Vidzgirio“ futbolininkus, didžioji dalis žaidimo vyko alytiškių aikštės pusėje. Įvarčio laukti ilgai nereikėjo. 15 minutę po Domanto Antanavičiaus pakelto kampinio pasižymėjo Andrius Plikaitis.

Po devynių minučių po dar vieno puikaus D. Antanavičiaus perdavimo vienas prieš vartininką iššoko Armandas Breivė, kuris tiksliu ir stipriu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo.

Kėlinio pabaigoje antrąjį savo įvartį pelnė galva po perdavimo iš krašto pasižymėjęs A. Breivė. Marijampoliečiai pirmame kėlinyje galėjo pelnyti daugiau įvarčių, tačiau Dariaus Isodos smūgis galva skriejo į vartų skersinį, o Manto Raulynaičio ir Domanto Antanavičiaus tolimi šūviai skriejo greta virpsto.

Antrojo kėlinio pradžioje aktyviai pradėjo rungtyniauti ir Alytaus ekipos atakuojantys žaidėjai. Tačiau jiems pavyko sukurti tik kelias atakas.

66 minutę Armandas Breivė apžaidęs du varžovų gynėjus įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu pelnė savo trečiąjį įvartį.

Rungtynių pabaigoje panašų įvartį pelnė į Markas Kardokas. Puolėjas sau už nugaros paliko varžovų gynėją ir įsiveržęs į baudos aikštelę įmušė įvartį.

Marijampoliečiai Alytuje iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 5:0 ir po penkerių rungtynių yra surinkę devynis taškus.

IMG_8167 IMG_8171 IMG_8181 IMG_8212 IMG_8225 IMG_8232 IMG_8237 IMG_8249 IMG_8264