Varžovų treneris pripažino patyrusių „Sūduvos“ žaidėjų pranašumą

Varžovų treneris pripažino patyrusių „Sūduvos“ žaidėjų pranašumą

Kauno „Stumbro“ vyriausiasis treneris Mariano Barreto po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ 1:3 pripažino, kad jo patarimai, kaip gintis per standartines padėtis, auklėtiniams nepadėjo.

„Daug dirbame stengdamiesi pagerinti savo žaidimą šiose situacijose, deja, vis dar darome klaidas. Visą sezoną per kampinius ir laisvus smūgius praleidžiame daug įvarčių. Tai yra kaina, kurią mokame, – sakė treneris. – „Sūduva“ yra viena geriausių komandų Lietuvoje, panaudoja keletą patyrusių žaidėjų užtvaroms ir muša įvarčius. Pirmajame kėlinyje patarėme žaidėjams, kaip elgtis atliekant kampinį taip, kaip buvo pelnytas įvartis, tačiau tai nepadėjo.“

Trečią savo komandos praleistą įvartį portugalas pasitiko ramiai.

„Tai yra normalu, nes tuo metu visas jėgas skyrėme rezultato išlyginimui ir nebuvome gerai organizuoti gynyboje“, – sakė Kauno komandos strategas.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 28-ąją 18 val. Marijampolėje su Utenos „Uteniu“.

Aistruoliai jau dabar gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Planuokite laiką ir atvykite į stadioną, nes eiti į futbolą Marijampolėje – madinga!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!