V. Čeburinas: „Malonu stebėti gerai atliekamas standartines padėtis“

V. Čeburinas: „Malonu stebėti gerai atliekamas standartines padėtis“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės 3:1 Kaune prieš „Stumbrą“ džiaugėsi gerai atliktomis standartinėmis padėtimis, po kurių du įvarčius pelnė Semiras Kerla.

„Negaliu sakyti, kad buvo labai lengva. Buvo daug kovos, pirmajame kėlinyje buvo ir kortelių. Buvo prasidėjęs kietas žaidimas, bet teisėjas nuramino padėtį, sugrąžino į normalias vėžes, – kalbėjo Marijampolės komandos strategas. – Mums geriau sekėsi kontroliuoti kamuolį ir kurti progas įvarčiams pelnyti. Na, o standartinės padėtys yra futbolo dalis. Malonu stebėti, kai jos gerai atliekamos ir atneša rezultatą.“

„Sūduvos“ treneris gerai pasisakė ir apie  aikštės viduryje varžovams nuolat daug galvos skausmo sukeliantį Jeremy Manzorro.

„Jis gerai įsiliejo į komandą, ją papildė savo sugebėjimais. Jeremy dar ne visiškai gerai žino kiekvieną žaidėją, bet jau yra arti to, kad gerai suprastų komandos draugus. Jau yra tarpusavio supratimas, jis žino, ką daryti savo zonoje, ateina į kitas, padeda ir gintis, ir pulti“, – dėstė V. Čeburinas.

Vis dėlto treneriui nepatiko, kad jo auklėtiniai Kaune leido rungtynių šeimininkams pelnyti įvartį.

„Rungtynių pabaigoje gal per anksti patikėjome pergale, kuriam laikui praradome koncentraciją ir praleidome įvartį. „Stumbras“ bandė pulti didelėmis pajėgomis, bet čia lemiamos įtakos turėjo didesnė mūsų žaidėjų patirtis, – sakė V. Čeburinas. – Buvo geros rungtynės. Reikia koreguoti kai kuriuos mūsų veiksmus, kuriuos norime atlikti, tačiau sveikinu visus su pergale.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 28-ąją 18 val. Marijampolėje su Utenos „Uteniu“.

Aistruoliai jau dabar gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Planuokite laiką ir atvykite į stadioną, nes eiti į futbolą Marijampolėje – madinga!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!