V. Slavickas: „Siekėme trijų taškų, bet gavome tik vieną“

V. Slavickas: „Siekėme trijų taškų, bet gavome tik vieną“

slavickas

 

Utenos „Utenis“ Marijampolės „Sūduvai“ kol kas lieka neįveikiama mįslė. Marijampoliečiai jau trečią kartą 2015 metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionate  neįveikė lygos debiutantų. Trečiojo rato rungtynės Utenoje baigėsi be įvarčių.

 

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje savo mintimis pasidalinęs Marijampolės ekipos strategas Aleksandras Veselinovičius neslėpė, kad nėra patenkintas rezultatu bei komandos žaidimu. Vyriausiasis komandos treneris teigė, jog komandai trūko ir dėl geltonų kortelių limito šias rungtynes praleidusio Tomo Radzinevičiaus.

 

„Šios rungtynės tik dar kartą patvirtino tai, kas vyksta Lietuvos čempionate, kai bet kurių rungtynių baigtis nežinoma. Mes žaidėme prieš labai organizuotą komandą. Esu nepatenkintas rezultatu, nepatenkintas antro kėlinio žaidimo kokybe. Pirmajame veikėme teisingai, bet po pertraukos praradome žaidimo organizaciją, netekome kompaktiškumo, ritmo ir ėmėme žaisti taip, kaip buvo naudinga varžovui. Pirmajame kėlinyje sugebėjome surengti pavojingų momentų, antrajame tų progų turėjome daug mažiau. Dabar toks grafikas, kad visi futbolininkai sulauks savo šanso. T. Radzinevičiaus trūko, nes tai pirmaujantis čempionato snaiperis.“

 

Šių metų čempionate pirmą kartą į aikštę žengė į „Sūduvą“ sugrįžęs Vaidas Slavickas. Be keitimų rungtyniavęs gynėjas teigė esąs išvargęs, o prie nuovargio prisidėjo žaidybinės praktikos stoka bei aukšta oro temperatūra.

 

„Planavome pasiimti tris taškus, pasiekti pergalę. Bet abiem komandom gerą žaidimą parodyti sutrukdė oras. Labai sunkios sąlygos, karšta, sulėtėjo tempas. Taip gavosi, kad lygiosios. Šiandien labiau akcentavome žaidimą per kraštus, nes vidurys, daug žmonių, užkimštas. Pačiam buvo sunku, keturi mėnesiai be žaidybinės praktikos, fiziškai pavargau. Daug žaidėjų pavargo, nes oras – kažkas tragiško.“