„Utenio” įveikti nepavyko ir trečią kartą

„Utenio” įveikti nepavyko ir trečią kartą

„Utenio” stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Utenos „Utenis” 0-0 Marijampolės „Sūduva”

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Utenis”: P. Leus, A. Tručinskas, J. Aleksandravičius, L.Savastas, M. Krasnovskis, E. Mastianica, G. Zagurskas (46′ L. Artrimavičius), T. Dombrauskis, M. Fridrikas, P. Krasnovskis (75′ I. Trachynski), E. Vainoras (78′ D. Kazubovičius).

 

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, N. Prebiračevič, V. Slavickas, N. Jamak, A. Vaskela (73′ P. Kiselevskis), A. Kecap, E. Veliulis, K. Chvedukas, K. Laukžemis (55′ V. Baranovskij).

 

Pirmasis susitikimo tarp Utenos „Utenio” ir Marijampolės „Sūduvos” buvo atkaklus ir permainingas – abi ekipos turėjo po kelias progas pelnyti įvarčius, tačiau pirmoje rungtynių dalyje komandoms pasižymėti nepavyko.

 

Rungtynių pradžia buvo vangi, didžioji dalis žaidimo vyko aikštės viduryje, o 17 susitikimo minutę kilo pirmasis pavojus. „Sūduvos” saugas Nerminas Jamakas pastebėjo į laisvą plotą kertantį Ernestą Veliulį ir atliko tikslų perdavimą saugui. E. Veliulis įsiveržė į aikštės šeimininkų baudos aikštelę, tačiau „sūduviečio” smūgį blokavo „Utenio” gynėjas.

 

Vos po minutės laimę iš toli išbandė Karolis Laukžemis, tačiau „sūduviečio” smūgiuotą kamuolį už galinės linijos nukreipė patyręs „Utenio” vartininkas Pavelas Leusas. Jau po pakelto kampinio „Utenio” vartų sargas ir vėl pademonstravo savo meistriškumą. Vaidas Slavickas pakėlė kampinį, aukščiausiai visų iššoko Nikola Prebiračevičius ir galva smūgiavo į vartus, tačiau meistriškai kamuolį atmušė aikštės šeimininkų vartininkas.

 

27 susitikimo minutę Ernestas Veliulis atliko reidą kairiuoju atakos kraštu ir skersavo kamuolį į baudos aikštelę, tačiau ten buvęs Karolis Laukžemis bei Admiras Kecapas kamuolio nepasiekė.

 

Kėlinio pabaigoje dvi pavojingas atakas surengė „Utenis”. Pirmoji ataka gimė aikštės viduryje perėmus kamuolį ir išskubėjus į greitą ataką, tačiau jos baigiamojoje stadijoje sekė smūgis virš Džiugo Bartkaus ginamų vartų. Antrosios atakos metu „Utenio” puolėjas Edgaras Mastianica prasiveržė kraštu, įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriai smūgiavo į tolimąjį „Sūduvos” vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo greta virpsto.

 

Po pirmojo kėlinio „Utenio” stadiono švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 0:0.

 

52 minutę „Sūduvą” nuo įvarčio išgelbėjo laiko iš vartų išbėgęs Džiugas Bartkus. Marijampoliečiai aikštės viduryje prarado kamuolį, o tuo pasinaudoti bandė „Utenio” atakuojantys žaidėjai. Iš aikštės gilumos tolimą perdavimą į laisvą plotą atliko „Utenio” saugas, tačiau pavojų likvidavo slysdamas kojomis kamuolį išmušęs D. Bartkus.

 

61 minutę aikštės vidutyje kamuolį prarado Nerminas Jamakas ir tuo pasinaudojo „Utenio” futbolininkai. Iš aikštės vidurio perdavimą į laisvą plotą gavo uteniškių puolėjas Edgadas Mastianica, kuris išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau su pavojumi susitvarkė kojomis smūgį atrėmęs Džiugas Bartkus.

 

Po kelių minučių ir vėl pavojus kilo prie „Sūduvos” vartų. Šį kartą pozicinės atakos metu „Utenio” žaidėjas sulaukė kamuolio maždaug ant 16 metrų linijos, tačiau aikštės šeimininkų futbolininko smūgis kliudė marijampoliečių gynėjo Nikolos Prebiračevičiaus koją ir nulėkė už galinės linijos.

 

Rungtynių pabaigoje abi komandos turėjo po kelias progas išsiveržti į priekį, tačiau abiejų komandų vartai išliko „sausi”. Susitikimas Utenoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

 

IMG_9657 IMG_9646 IMG_9643 IMG_9638 IMG_9625 IMG_9657 IMG_9616