V. Slavickas: „Nejaučiu, jog buvau išvykęs iš „Sūduvos““

V. Slavickas: „Nejaučiu, jog buvau išvykęs iš „Sūduvos““

IMG_0704

 

Marijampolės „Sūduvos“ laukia lemiama sezono atkarpa. „Sūduviečiai“ žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir kovoja dėl bronzinių „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų. Jau rytoj „Arvi“ futbolo arenoje marijampoliečiai priims penktąją vietą čempionate užsitikrinusius Kauno „Spyrio“ futbolininkus.

 

Apie sugrįžimą į „Sūduvą“, Kauno „Spyrio“ pasirodymą čempionate bei rytdienos rungtynių tikslus papasakoti sutiko Marijampolės ekipos gynėjas Vaidas Slavickas.

 

„Pradžia nebuvo lengva, teko atsigavinėti po traumos, bet sugrįžus į „Sūduvą“ jaučiau pasitikėjimą iš trenerio, iš komandos ir net nejutau, kad buvau kur nors išvykęs iš „Sūduvos“.“ – apie sugrįžimą po pustrečių metų pertraukos į Marijampolę pasakojo gynėjas.

 

Rytdienos marijampoliečių varžovas Kauno „Spyris“ jau užsitikrino penktąją turnyrinės lentelės poziciją. Kauniečiai dešimčia taškų lenkia laipteliu žemiau esančią kitą Kauno komandą „Stumbrą“ bei 19 taškų atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančio „Atlanto“.

 

Pasak V. Slavicko, tokia situacija, kuomet komandai rungtynės beveik jokios įtakos neturi – dažnai atneša naudos, nes futbolininkų nebeslegia įtampa bei šie atsipalaidavę gali pademonstruoti savo meistriškumą.

 

„Nežinia kaip bus rytoj, tačiau tokiose situacijose, kai tavo komandai rungtynės jokios įtakos neturi, rungtyniauti yra lengviau. Tavęs neslegia jokia įtampa, žaidi atsipalaidavęs ir tai dažnai teigiamai paveikia komandą. Pažiūrėsime kaip bus, bet „Spyris“ yra gera komanda, neveltui užsitikrino penktąją turnyrinės lentelės vietą ir sėkmingai debiutavo aukščiausioje lygoje.“

 

Šį sezoną „Smscredit.lt A lygoje“ debiutavusi „Spyrio“ ekipa nustebino futbolo ekspertus ir užsitikrino penktąją vietą čempionate, o vasarą kauniečiai dar kovojo dėl trečiosios vietos.

 

„Kauniečių pasirodymas čempionate išties nustebino, ypač pirmoje sezono pusėje, kai vasaros pradžioje „Spyris“ buvo trečioje vietoje lygos lentelėje. Manau, kad Kauno ekipa geru žaidimu bei rezultatais nustebino ne tik mane, bet ir patys save. Šią sėkmę tikriausiai nulėmė darnus kolektyvas, pasitikėjimas vienas kitu ir geras trenerių štabo darbas.“ – teigė V. Slavickas.

 

„Rytdienos rungtynėse sirgaliai gali tikėtis bekompromisės kovos ir didelių „Sūduvos“ pastangų siekiant pergalės.“ – sakė 29-erių gynėjas.