V. Čeburinas: „Tai yra neįkainojama patirtis“

V. Čeburinas: „Tai yra neįkainojama patirtis“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių Glazge su „Celtic“ teigė, kad pralaimėjimas 0:3 yra nemalonus, tačiau tai bus labai vertinga patirtis.

„Žaisdamas tik A lygoje per 3-4 gali sukaupti tiek patirties, kiek per šias dvejas rungtynes. Tai – neįkainojama, – po mačo kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Žaidėjai parodė charakterį, visas rungtynes kovojo, jiems už tai reikia padėkoti ir tai vertinti. Aišku, visada norisi daugiau, jau antrus metus sustojame ten pat, tačiau šiemet varžovas buvo „Celtic“, kurio įveikti nesugebėjome. Ačiū žiūrovams, kurie čia atvyko ir mus palaikė. Net ir tokioje minioje buvo girdėti mūsų skanduotės. Ačiū visiems, kurie mumis tikėjo, kurie tikėjo, kad būsime Europos lygos grupėse. Šįkart, deja, nepavyko.“

Treneris teigė ir prieš rungtynes žinojęs, kad teks susidurti su milžinišku „Celtic“ spaudimu, tačiau nesitikėjo, kad bus taip sunku patiems rengti kontratakas.

„Pirmame kėlinyje gynėmės drausmingai ir daug progų varžovams nebuvome suteikę. Tačiau mums nesisekė pereiti į atakas, prarasdavome kamuolį jau centrinėje zonoje, nes varžovai iš atakos labai greitai grįždavo į gynybą. Antrajame kėlinyje „Celtic“ nesumažino spaudimo, mums buvo labai sunku, bet mes jau kiek dažniau ir tvirčiau pereidavome į kitą aikštės pusę, – svarstė V. Čeburinas. – Vis dėlto reikia pripažinti, kad mes gynėmės beveik visas rungtynes, o taip žaidžiant visada atsiras klaidų, kurios brangiai kainuoja.“


JAU SEKMADIENĮ MARIJAMPOLĖJE – MŪŠIS SU VILNIAUS „ŽALGIRIU“ DĖL KELIALAPIO Į TAURĖS TURNYRO PUSFINALĮ! ĮSIGYKITE BILIETĄ IŠ ANKSTO, NESTOVĖKITE EILĖJE!