„Sūduvos“ žaidėjai: „Atmosfera stadione buvo nuostabi“

„Sūduvos“ žaidėjai: „Atmosfera stadione buvo nuostabi“

Marijampolės „Sūduvos“ komanda pasirodymą Europoje baigė pralaimėjimu 0:3 Glazge „Celtic“ klubui. Tačiau po nesėkmės futbolininkai nenusiminė – jie suprato, kad lygių skirtumas tarp Lietuvos ir Škotijos čempionų kol kas per didelis.

alyga.lt

„Mėgavomės stadione tvyrojusia atmosfera. Ji buvo nuostabi. Kovojome nuoširdžiai ir atidavėme visas jėgas. Vis tik reikia pripažinti, kad rezultatas yra dėsningas“, – sakė Andro Švrljuga.

Antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Povilas Leimonas pripažino škotų pranašumą: „Atrodo, kad viskas taip ir turėjo būti. Nors stengėmės, varžovai buvo dviem, trim galvomis geresni, tad nelabai ką ir pakomentuosi… Tiesiog, „Celtic“ padarė tai, ką ir turėjo padaryti. O mes žaidėme taip, kaip jie leido.“

„Sūduvos“ saugas taip pat pažymėjo išskirtinę atmosferą rungtynėse. Ketvirtadienio vakarą Glazgo „Celtic Park“ stadione susirinko apie 50 tūkst. sirgalių.

„Atmosfera buvo labai gera. Škotų sirgaliai supranta futbolą, mėgaujasi reginiu ir reaguoja į kiekvieną epizodą aikštėje. Žaidžiant tai jaučiasi. „Celtic“ futbolininkai namie taip pat žaidė kitaip, nei Marijampolėje. Palaikomi savų žiūrovų, jie rungtyniavo geriau ir greičiau, su dviguba energija. Visos komandos namie žaidžia geriau“, – pasakojo P. Leimonas.

Sekmadienį „Sūduvos“ laukia svarbi kova „SHARP LFF taurės“ turnyre. Marijampoliečiai ketvirtfinalio rungtynėse namie susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“. Rungtynių pradžia – 13 val.


JAU SEKMADIENĮ MARIJAMPOLĖJE – MŪŠIS SU VILNIAUS „ŽALGIRIU“ DĖL KELIALAPIO Į TAURĖS TURNYRO PUSFINALĮ! ĮSIGYKITE BILIETĄ IŠ ANKSTO, NESTOVĖKITE EILĖJE!