V. Čeburinas: „Rezultatas geras, bet mes dar ne kitame etape“

V. Čeburinas: „Rezultatas geras, bet mes dar ne kitame etape“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės UEFA Europos lygos atrankos II etapo rungtynėse su „Liepaja“ rezultatu 2:0 neslėpė pasitenkinimo laimėjimu, bet išliko santūrus ir pagarbiai atsiliepė apie varžovus.

„Rungtynėms ruošėmės labai atsakingai, atidžiai ir šis darbas davė savo vaisių. Komanda žengė aikštėn susikaupusi, nuo pat pradžių laikėmės savo žaidimo plano, neleidome varžovams susikurti laisvų erdvių atakoje, o patys stengėmės greitai pulti, naudotis savo stipriosiomis savybėmis. Tai mums pavyko, įmušėme įvartį, turėjome dar galimybių. Tiesa, pirmojo kėlinio pabaigoje kiek per daug prisispaudėme prie savų vartų“, – apibendrino pirmąją susitikimo pusę V. Čeburinas.

Treneris teigė, kad tokia įvykių eiga nebuvo suplanuota.

„Tai nebuvo mūsų sumanymas, taip žaisti privertė „Liepaja“, po praleisto įvarčio suaktyvinusi savo veiksmus. Vis tik įnešus tam tikras korektyvas (nors antro kėlinio pradžioje irgi nebuvo lengva), mums pavyko rungtynes pakreipti sau naudinga linkme, įmušėme dar kartą. Aišku, galutinis rezultatas džiugina, bet dar niekas nelaimėta, laukia antrasis kėlinys namie, Marijampolėje“, – gana santūriai situaciją įvertino „Sūduvos“ strategas.

Kalbėdamas apie rungtynių atmosferą treneris pasidžiaugė sirgalių iš Lietuvos palaikymu. Komandą ir trenerį po laimėtų rungtynių sveikino ir gausus būrys į Liepoją atvykusių marijampoliečių, ir futbolo gerbėjai iš kitų Lietuvos miestų, kurie šį kartą savo šūksniais ir palaikymu nustelbė į rungtynes susirinkusius latvius.

„Smagu jausti tokį palaikymą svečiuose. Galiu tik įsivaizduoti, kad už savaitės Marijampolėje bus dar puikesnė futbolo šventė, bandysime prie jos prisidėti su komanda“, – neslėpė optimizmo V. Čeburinas.

Atsakomąsias rungtynes Marijampolės „Arvi“ arenoje komandos žais liepos 20-ąją, rungtynių pradžia – 19 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt interneto svetainėje bei kasose.