K. Laukžemis: „Atlikta tik pusė darbo“

K. Laukžemis: „Atlikta tik pusė darbo“

Tiek prieš Europos lygos atrankos II etapo pirmąsias rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Liepaja“, tiek po jų Latvijos žurnalistus labiausiai domino vienas Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas – Karolis Laukžemis. Pernai Jelgavos klube rungtyniavęs puolėjas Liepojoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu ir įvarčiu.

„Prieš rungtynes negalvojau apie tai, ar laimėsime, ar pralaimėsime… Buvome susikaupę ir nusiteikę siekti mums gero rezultato. 2:0 toks rezultatas ir yra, – po rungtynių kalbėjo „Sūduvos“ 9-asis numeris. – Mums tai buvo geros rungtynės, o aš sunkiai dirbau ir manau, kad įvarčio nusipelniau.“

Mažai trūko, kad K. Laukžemis būtų pelnęs abu komandos įvarčius. 14-ąją minutę po jo kiek netikslaus smūgio kamuolį į vartus nukreipė Ovidijus Verbickas.

„Sužaidėme gerą kombinaciją su Marjanu Altiparmakovskiu, man smūgis nepavyko, tad džiaugiuosi, kad komandos draugas buvo reikiamoje vietoje. Antrasis įvartis buvo mūsų rungtynių analizės pasekmė. Treneriai sakė, kad reikia eiti kovoti dėl kamuolio po smūgių, tai atlikau, todėl ir įmušiau įvartį“, – teigė 25 metų futbolininkas.

Nors visi aplink jau tvirtina, kad „Sūduvai“ per atsakomąsias rungtynes beliko atlikti formalumą, K. Laužemis tokių drąsių minčių atsisako.

„Įvyko tik pusė mūsų dvikovos, liko dar 90 minučių. Marijampolėje reikia pademonstruoti tokį pat kokybišką futbolą ir atlikti savo darbą iki galo. Viskas dar prieš akis“, – sakė puolėjas.

Atsakomąsias rungtynes Marijampolės „Arvi“ arenoje komandos žais liepos 20-ąją, rungtynių pradžia – 19 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt interneto svetainėje bei kasose.