V. Čeburinas: „Progos pergalių nesuteikia“

V. Čeburinas: „Progos pergalių nesuteikia“

Po lygiosiomis 0:0 pasibaigusių A lygos 10 turo rungtynių išvykoje su „Jonava“ mūsų komandos vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas vėl minėjo sukurtas geras progas įvarčiams pelnyti, kuriomis, deja, nebuvo pasinaudota.

„Rungtynės buvo įdomios, mums iniciatyva priklausė didžiąją laiko dalį, sukūrėme daug spaudimo, progų, kuriomis, deja, nepasinaudojome, – po mačo kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Neįmušti įvarčiai nesuteikia teisės laimėti. Pagaigoje puolėme didelėmis pajėgomis, praleidome keletą kontratakų, neina sakyti, kad jos buvo labai pavojingos, bet tai buvo nemalonios akimirkos.“

Tuo pačiu marijampoliečių strategas nepagailėjo gerų žodžių Jonavos komandai.

„Ji nenusitebino, tiesiog tai yra gera komanda, turinti daug gerų žaidėjų. „Jonava“ labai gerai gynėsi, dengė zonas, ne visada jiems viskas sekėsi, bet komanda buvo tikrai gana gerai organizuota“, – pripažino V. Čeburinas.

Apie organizuotumą, drausmė po rungtynių kalbėjo ir „Jonavos“ vyriausiasis treneris Filipe Ribeiro.

„Marijampolės komanda iki šiol tik kartą sužaidė lygiosiomis, turi daug gerų žaidėjų, kurios gali nuolat keisti. Visa tai žinome, kalbėjome apie tai ir buvome tam pasiruošę. Lemiamas veiksnys buvo mūsų komandas organizacija. Žaidėjai tiki tuo, ką darome, šiandien pamatėme, kad tikėdami ir pasitikėdami galime žaisti su geromis komandomis. Tiesa, žaidėjams lengva nusiteikti tokioms rungtynėms, visiems patinka žaisti tokias rungtynes. Mūsų iššūkis yra išsaugoti tokį nusiteikimą ir rungtynėms su kitomis komandomis, – sakė portugalas.