Jonavoje – antros „Sūduvos“ lygiosios

Jonavoje – antros „Sūduvos“ lygiosios

Lietuvos futbolo A lygos lyderė Marijampolės „Sūduvos“ komanda antrą kartą šį sezoną prarado taškus – šeštadienį sūduviečiai išvykoje rungtynes su „Jonava“ baigė lygiosiomis 0:0.

Kaip ir buvo galima numatyti, „Sūduva“ šiose rungtynėse iš karto mėgino perimti iniciatyvą. Čempionai atakavo dažnai, bet jonaviečiams pavykdavo sėkmingai apsiginti.

Kėlinio viduryje „Sūduva“ sukūrė rimtą progą, tačiau po Andro Švrljugos perdavimo Aleksandras Živanovičius galva nepataikė į vartus. 35 minutę A. Živanovičius turėjo dar vieną galimybę, kai jam baudos aikštelėje atšoko kamuolys, bet serbas smūgiavo silpnai ir „Jonavos“ vartų sargas Guilherme Cioletti pavojų užgesino.

Vos prasidėjus antram kėliniui, iš toli pavojingai šovė A. Švrljuga – kamuolys praskriejo greta virpsto. O netrukus puikią galimybę iššvaistė Rigino Cicilia. Gavęs Ovidijaus Verbicko perdavimą, „Sūduvos“ legionierius iš Olandijos turėjo galva nukreipti kamuolį į nedengiamą vartų plotą, tačiau buvo netaiklus.

Tuo metu „Jonava“ taip pat atsakydavo pavojingais išpuoliais, kelis kartus pavojingai smūgiavo Laurynas Stonkus.

Rungtynių pabaigoje dar vieną progą iššvaistė R. Cicilia – visiškai laisvo likusios puolėjo smūgį iš 11 metrų atstumo atrėmė G. Cioletti.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis jonaviškiai ir patys surezgė keletą aštrių išpuolių, tačiau „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas apgynė savo tvirtovę.

Per šias rungtynes įvarčių taip ir nebuvo pelnyta, tad teisėjas iš Latvijos Aleksandras Golubevas užfiksavo nulines lygiąsias. Tokiu būdu nutrūko „Sūduvos“ penkių pergalių serija. Nepaisant to, marijampoliečiai ir toliau tvirtai pirmauja A lygoje.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais gegužės 2 d. 20 val. Vilniuje su „Žalgiriu“.