V. Čeburinas: „Pajutome spaudimą“

V. Čeburinas: „Pajutome spaudimą“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Kaune prieš „Stumbrą“ 1:0 pripažino, kad žaisti buvo gana sunku.

„Rungtynės buvo geros, šiek tiek liūdina raudonoji kortelė, nes ir taip turime daug žaidėjų, kurie negali rungtyniauti dėl traumų, – kalbėjo treneris. – O taip rungtynės buvo geros, turėjome progų, kurių, deja, nesisekė realizuoti. Šiandien pajutome varžovų spaudimą, ypač jis išaugo rungtynių pabaigoje, po mūsų žaidėjo pašalinimo. Yra apie ką pakalbėti, ką analizuoti. Be to, tai jokiu būdu nepasiteisinimas, bet mums buvo kiek neįprasta danga, pirmą kartą šį sezoną žaidėme esant dirbtiniam apšvietimui, tai taip pat turėjo įtakos kai kuriems prastiems sprendimams.“

Aikštėje Kaune dėl traumų negalėjo pasirodyti Gersonas Acevedo, Karolis Laukžemis, Vaidas Slavickas, Semiras Kerla ir Robertas Vėževičius, todėl komanda rungtyniavo neįprasta sudėtimi.

„Tie, kurie žaidė, nesugadino žaidimo, atrodė patikimai. Buvo trūkumų, bet jie neiškrito iš žaidimo. Esame viena komanda, žais tie, kurie geresni. Šiandien buvo galimybė kažkam pasirodyti ir įsitvirtinti. Kodėl gi ne?“ – sakė „Sūduvos“ treneris.