V. Čeburinas: „Antrame kėlinyje turėjome iniciatyvą“

V. Čeburinas: „Antrame kėlinyje turėjome iniciatyvą“

14292372_620619804778331_6835348982660314399_n

 

 

Marijampolės „Sūduva“ nesitraukia iš kovos dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionato medalių. Suvalkiečiai savo aikštėje įveikė Kauno „Stumbrą“ rezultatu 2:0 (0:0), nutraukė penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir turnyro lentelėje priartėjo prie Klaipėdos „Atlanto“.

 

Pirmoji pergalė vadovaujant „Sūduvai“ vyr. treneriui Vladimirui Čeburinui nebuvo lengva.

 

„Pirmajame kėlinyje vyko klampus žaidimas. Sukūrėme keletą momentų, bet nebuvo užbaigiamojo smūgio. Per pertrauką akcentavome tai, ko reikia, kad atvertume varžovų gynybą. „Stumbras“ gynėsi didelėmis pajėgomis ir tikėjosi greitų atakų. Antrajame kėlinyje visiškai turėjome iniciatyvą, nors buvo keli gan pavojingi varžovų išpuoliai. Įmušėme du kartus, už ką esu vaikinams dėkingas, nes jie atliko tai, ko prašėme. Laimėjome daugiau dvikovų, todėl pergalė atėjo“, – sakė treneris.

 

Jis neabejojo, kad „Sūduvos“ žaidėjų meistriškumas yra didesnis, todėl, nors jaunystė kartais gali paimti viršų, bet patirtis ir didžiulis noras laimėti prie savų žiūrovų padėjo žengti papildomą žingsnį į pergalę.

 

„Standartinės padėtys yra futbolo elementas. Todėl greitai perduoti kamuolį į varžovų baudos aikštelę galima tik standartinėse padėtyje. Teisingai išsidėsčius ir teisingas užduoties sprendimas atneša naudos. Kodėl tuo nesinaudoti? Tuo būtina naudotis. Visas pasaulis naudojasi“, – apie standartinių padėčių svarbą kalbėjo V.Čeburinas.

 

Pirmojo įvarčio autoriaus Povilo Leimono nuomone, pirmoji mačo pusė „Sūduvai“ buvo prastesnė.

 

„Pirmasis kėlinys nesižiūrėjo, buvo daugiau kovingas, padarėme daugiau klaidų lygioje vietoje. Išėjome antrą kėlinį, susitvarkėme per pertrauką su emocijomis. Darėme tai, ką turėjome daryti pirmajame kėlinyje – daug agresyviau ir greičiau išeiti į atakas. Pavyko padaryti keletą kartų ir išnaudoti progas“, – sakė sūduviškis.

 

Pasak jo, bendrą kalbą su naujuoju treneriu komanda randa ir dirba kiekvieną dieną.

 

„Kiekvienas treneris savo naujovių įveda, savo požiūrį į futbolą turi. Stengiamės dirbti, stengiamės pateisinti tai, ko jis iš mūsų reikalauja. Žaidimas kiekvieną dieną turėtų gerėti. Apie taurę negalvojome. Patekome į finalą, buvome tada laimingi, džiaugėmės ir atidėjome viską į šoną. Ruošėmės čempionato rungtynėms. Dabar atėjo laikas ir reikės ruoštis finalui“, – tvirtino P.Leimonas.